Beşiktaş Okan Buruk’la mı görüşüyor? Siyah-Beyazlı kulüp, bu soruya cevap verdi

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, Okan Buruk’la görüşme yapmış olduğu iddialarını yalan olduğunu beyan etti. Torunoğulları toplumsal medyadan yapmış olduğu açıklamada, “Okan Buruk’la görüştüğüme dair meydana getirilen haberler tamamen gerçeklikten uzak, kasıtlı ve maksatı beni yıpratmaya yöneliktir.” ifadelerini kullandı

Süper Lig ‘i şampiyon olarak tamamlayan ve Ziraat Türkiye Kupası’nı da müzesine götürmüş olan Beşiktaş‘ta Sergen Yalçın‘la yeni sözleşme imzalanmaması camiada şu an kabul edilen tek mevzu olmuş durumda. Siyah-Beyazlı ekip bugün çıkan Okan Buruk iddialarını da sert bir üslupla yalan olduğunu beyan etti.

Beşiktaş Okan Buruk'la mı görüşüyor? Siyah-Beyazlı kulüp, bu soruya cevap verdi

“YIPRATMAYA YÖNELİK HABERLERDİR”

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, Okan Buruk’la görüşme yapmış olduğu iddialarına cevap verdi. Torunoğulları toplumsal medyadan yapmış olduğu açıklamada, “Okan Buruk’la görüştüğüme dair meydana getirilen haberler tamamen gerçeklikten uzak, kasıtlı ve maksatı beni yıpratmaya yöneliktir. Okan Burak ile şimdiye kadar tek bir görüşmem bile olmamıştır. Hatta telefonla bile 1 kere konuşmadık. Meydana getirilen bu haberlerin amacı bellidir.” ifadelerini kullandı.

(Toplam: 1, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer