[ad_1]

anneye doğum günü mesajları
anneye doğum günü mesajı

Yazımızda anneye doğum günü mesajı, mesajları ve kutlama sözleri derlemeye çalıştık. Anne, dünyadaki herkes için en önemli kişidir. Peygamber efendimizin hadisinde olduğu gibi “Cennet Annelerin ayakları altındadır” sözü bize annenin ne kadar kıymetli olduğunu ifade eder.

Kuranda da birçok ayette anneye iyilik edilmesi söylenmektedir. Ankebut suresi, 8. Ayet “Biz insana, anne-babasına iyilik yapmasını emrettik..” Lokman suresi, 14. Ayet “İnsana da anne babasına iyi davranmasını emrettik…” Ahkaf suresi, 15. Ayet, Bakara suresi, 8. Ayet, 215. Ayet vb.. Lütfen annelerimizin değerini bilelim.

Buradaki doğum günü mesajları ve sözlerini canım annemize aldığımız doğum günü hediyesi ya da doğum günü pastasına not olarak da gönül rahatlığı ile yazabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Mesajı ve Anneye Doğum Günü Sözleri ile onu bir nebze olsun mutlu edebilirsek çok mutlu oluruz.

Anneye Doğum Günü Mesajı

Bu günde, cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anne, bütün sevgini kalbimde sakladım. Bu gün hepsi çiçek açmışlardı. Seni çok seviyorum anne. Mutlu yıllar.

Anneye Doğum Günü Mesajları
Anneye Doğum Günü Mesajları

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne.. Doğum Günün Kutlu olsun.

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Anne, senin yerine kalbime koyabileceğim hiç kimse yok. Bu dünyada en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

Anne, sen benim sevgili meleğimsin. Bu özel gününde seni tüm kalbimle selamlıyorum. Mutlu yıllar anne.

Anne, bana olan inancından dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. https://www.sozunenguzeli.com/dogum-gunu/anneye-dogum-gunu-mesaji-sozleri/.html Herkes vazgeçtiğinde bana sonuna kadar destek olan tek kişisin. Doğum Günün Kutlu olsun..

Sen benim hayatımdaki en özel insansın. Kalbimin en derinlerinden seni seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum Günün Kutlu olsun..

Her sene bu günü bekliyorum. Benim için o kadar özelsin ki hayatımdaki varlığın her şeyden önemli. Mutlu Yıllar Anne.

Canım annem, kalbime ektiğin bütün sevgi tohumlarının hepsi bugün çiçek açtı. Doğum gününü kutlu olsun canım ANNEM.

Anneye Doğum Günü Mesajları
Anneye Doğum Günü Mesajları

Anneye Doğum Günü Mesajları

En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum anne.

Kalbinin kapılarını aç benim tüm öpücüklerimi ve sevgimle içini doldur. Seni çok seviyorum anne. Doğum günün kutlu olsun.

Sen hayatımın her anında bana ilham kaynağı oldun. Sensiz ben kaybolmuştum. Seni çok seviyorum anne. Doğum Günün Kutlu olsun.

Bu doğum günü mesajını dünyadaki en iyi, olağanüstü ve anlayışlı annesine gönderiyorum. Seni seviyorum anne.

Hayatımda daha iyi bir kadın düşünemiyorum. Sen benim güzel annemsin ve seni çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun anne.

Dünyadaki en mutlu insan olmamın sebebisin ve bu mutluluğun senden kaynaklandığını çok iyi biliyorum. Sen her mutluluğu hak ediyorsun canım annem. Mutlu Yıllar.

Şimdi büyümüş olsam bile yine de her şeyi tekrar yapmak için https://www.sozunenguzeli.com/dogum-gunu/anneye-dogum-gunu-mesaji-sozleri/.html senin sıcacık kucağına ihtiyacım var. Sıcacık kalbimle mutlu yıllar diliyorum. Canım annem.

Sen sadece benim annem değilsin. Sen benim en iyi öğretmenim, arkadaşım ve rehberimsin. Bana mükemmel olmak için her şeyi verdin. Doğum Günün Kutlu olsun canım Annem.

Canım Anneme Doğum Günü Tebrik Sözleri

Bu hayattaki tüm hayallerimi ve arzularımı gerçekleştirmemi mümkün kılan dünyanın en güzel insanı, sevgili anneciğim, doğum günün kutlu olsun. En güzel duygular senin olsun.

Kendisini başkası için feda etmek, özel ve sevecen bir sevgi gerektirir ki bu da anne sevgisidir. Hayatta mutluluğu yakalamama yardımcı olan tüm fedakârlıkların için teşekkür ederim anneciğim. Sen dünyanın en iyi annesisin! Doğum günün kutlu olsun.

Sen günlerimi neşe ve gülücüklerle dolduruyorsun. Hayatımda olduğunu bilmek, bana mutluluktan başka bir şey getirmiyor. Umarım sen de seni ne kadar sevdiğimi biliyorsundur. Bu özel gününde senin için her şeyin en iyisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Anneciğim, o kadar neşe dolu ve özgür bir ruhun var ki umarım bu hiç değişmez. Doğum günün de umarım senin kadar neşe dolu geçer. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Ben şu anda uzaklardayım ama ne kadar ayrı olsak da sen her zaman benim kalbimde ve düşüncelerimdesin. Nice yıllara anneciğim.

Umarım ileride dönüp bu günlere baktığında yaşanan her an senin için harika bir anı olur çünkü ben seninle geçirdiğim her an için öyle hissediyorum. Sevgili anneciğimin doğum gününü kutlarım.

Anneye Doğum Günü Mesajı Uzun

Hayatım boyunca hep yanımda oldun. Senin kadar harika bir anneye sahip olduğum için ne kadar minnettar olduğumu anlatacak kelimeler asla bulamayacağımı biliyorum ancak “Seni çok seviyorum!” diyerek başlayabilirim. Sevgi ve şefkat dolu geçen tüm yıllar için teşekkür ederim anne. Doğum gününde sana sadece sevgi ve mutluluk diliyorum.

Anneciğim, hayatım boyunca bana çok şey kattın. Güce ihtiyacım olduğunda bana umut verdin. Yardıma ihtiyacım olduğunda bana destek verdin. Daha fazlasına ihtiyacım olduğunda bana sonsuz, koşulsuz sevgini verdin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Hayatımdaki en etkili kadın olan sevgili anneciğim, doğum günün kutlu olsun. Çocukken sen benim her şeyimdin. Şimdi de öylesin. Bu özel günün de senin gibi harika olsun anneciğim.

Ne zaman üzülsem beni rahatlattığın ve ne zaman ağlasam beni güldürdüğün için teşekkür ederim. Hayatta canınız sıkıldığında size lazım olan tek şey bir annenin sevgisidir. Bana her zaman destek olan canım annem, doğum günün kutlu olsun.

Her zaman söylemediğimi biliyorum ancak anneciğim seni gerçekten çok seviyorum. Benim için ifade etmesi zor olsa da senin bu özel gününün sana olan sevgimi bir nebze de olsun anlatabildiğim bir gün olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Ne olursa olsun beni destekleyecek birinin olduğunu bilmek en harika duygulardan birisi. Böyle bir sevgiyle karşılaşmak ve onu bulmak çok zor. Beni her zaman desteklediğin ve sevdiğin için teşekkür ederim. Nice yıllara anneciğim.

Doğum günleri mumlar gibidir. Belli bir miktardan sonra saymayı bırakmalı ve bu güzel görüntünün tadını çıkarmalısın. Sevgisiyle dünyamı ışıtan anneciğim, doğum günün kutlu olsun.

Umarım Anneye Doğum Günü Mesajı yazımızı beğenmişsinizdir.

Siz de en güzel Anneye Doğum Günü Mesajı mesajlarınızı yorumlar kısmına yazın, paylaşalım.

Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest ve  Youtube hesaplarımızdan takip ederek bize destek olunuz.

Yazımızı Değerlendirebilirsiniz

[Toplam: 13 Ortalama: 4.5]

[ad_2]