Adını açıklamayan talebe otomobillerin fotoğraflarını Reddit’te paylaştı. İngiliz Daily Mirror gazetesi, otomobillerin saklandığı garajın nerede bulunduğunun da bilinmediğini yazdı.

Gazeteye bakılırsa garajda bulunan otomobillerden Lamborghini, Leonardo DiCaprio’nun “Wolf of Wall Street” (Para Avcısı) filmimizde kullandığı araca benziyor. Ferrari de “Magnum PI” dizisinde Tom Selleck’in sürdüğü araca…

Eriegin adlı Reddit kullanıcısı Amerikalı talebe, “Egzotik araçları kiralayan büyükbabam Lamborghini’yi 1989’da satın almış. Sadece şirketinin sigorta harcamaları fazlaca artınca, bu vasıta ve Ferrari 308 dahil birçok otomobili satmak yerine 20 yıldan uzun süre süresince köhne garajlarda saklamış. Bana nedenini sormayın. Hiçbir fikrim yok” dedi.

“Bu güzel otomobilleri bu koşullarda bulmak inanılmaz” diyen talebe, dünyadaki babaannesinin otomobilleri satmayı planlamadığını fakat tekliflere de açık olabileceğini söylemiş oldu.

Babaannenin otomobilleri niye saklamış olduğu bilinmiyor.  Torununa, büyükbabasının geçmişte 1955 model bir Mercedes Gullwing’e de haiz bulunduğunu söylemiş. Halen piyasa kıymeti 5 milyon dolar olan bu otomobilin de bir garajda olup olmadığı ise belli değil.

(Toplam: 8, Bugün: 1 )