Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg ile D-Smart GO, güçlerini birleştirdi. D-Smart GO, 100’ü aşkın canlı TV kanalı Togg’un dijital tecrübe platformu Trumore’un uygulama mağazası Tru.Store üstünden T10X kullanıcılarıyla buluştu. Böylelikle, Türkiye’de ilk kez Togg T10X’in sınıfının en büyük informasyon&eğlence ekranından D-Smart Go ile canlı TV kanalları izlenebilecek.

Akıllı yaşam çözümlerini Trumore dijital platformu üstünden kullanıcılarla buluşturan Togg, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi için kuvvetli iş birliklerine devam ediyor. Türkiye’nin öncü gösterim platformu D-Smart GO ile iş birliği icra eden Togg, en sevilen filmler, tüm dünyada ses getiren diziler, birbirinden heyecanlı spor karşılaşmaları, belgeseller, haber, yemek, çocuk, müzik, ulusal kanallar ile D-Smart GO’ya hususi kanalları T10X yolcuları için Tru. Store’da kullanıma sundu. Bu sayede T10X kullanıcıları, her ay yüzlerce yeni film, dizi, belgesel ve çocuk içeriklerini izleyebilecek ve canlı yayınları 72 saate kadar geri alabilecek. D-Smart GO’yu Trumore uygulaması üstünden etken hale getiren Togg kullanıcıları, 12 ay süresince bu hizmetten ücretsiz bir şekilde yararlanabilecekler.

D-Smart GO, T10X kullanıcılarının hizmetinde

HAREKET HALİNDE YAYIN YOLCU EKRANINDAN SÜRÜYOR

Keyifli bir seyahat deneyiminde güvenlikten taviz vermeyen T10X akıllı cihazında kullanıcılar, D-Smart GO’yu yalnız park halindeyken izleyebilecek. Cihazın hareketiyle beraber ekran kapanacak ve gösterim yolcu ekranından devam edecek.

D-Smart GO, T10X kullanıcılarının hizmetinde

TOGG HAKKINDA

Togg, fikri iyelik haklarına Türkiye’nin haiz olduğu, küresel ölçekte rekabet edecek global USECASE Mobility®️ markasıdır. 25 Haziran 2018’de kurulan Togg, Anadolu Grubu Tüm ortaklık A.Ş., BMC Otomotiv Endüstri ve Tecim A.Ş., Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Sıkıntılı Tüm ortaklık A.Ş. ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin güç birliğiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Togg alt markaları Trugo ve Trumore’la beraber, akıllı ve bağlantılı otomobiller çevresinde oluşturduğu ekosistem dahilinde yeni teknolojiler, hizmetler, kullanıcı deneyimleri ve yeni iş modelleri geliştirmektedir. C segmentindeki ilk akıllı aygıt olan T10X’in pazara sunulmasından sonrasında gene C segmentindeki T10F üretim sırasına girecek. Marka takip eden yıllarda aynı DNA’yı paylaşan yeni modellerle 2030 yılına kadar 1 milyon tane doğuştan elektrikli akıllı aygıt üretmeyi planlıyor.