Tam 17 yıl sonrasında yeniden bir araya geldiler… Bu kez birbirlerini sımsıkı sarıldılar. Yeterince süre kaybetmişlerdi aslına bakarsanız, işi sıkı tuttular. Fazla zaman geçirmeden evlendiler.

Haklarında “ayrılacaklar” ya da “görünmüş olduğu benzer biçimde değil, geçinemiyorlar bile” söylentileri çıksa da her fırsatta bu tarz şeyleri yalanlamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bunun son örneğini de California’da gittikleri bir öğle yemeğinde sergilediler. Durmadan birbirlerine sarılıp öpücüklere boğdu meşhur çift. Üstelik bu meşhur çift, son dönemde büyük aşkları hakkında hazırlanan bir belgeselle gündemde.

Düğüne üç gün kala ayrılmışlardı... İşte bu yüzden balayı hiç bitmiyor

YILLAR ÖNCE FİLM SETİNDE AŞKA DÜŞTÜLER 
Anladınız değil mi Jennifer Lopez ile Ben Affleck’ten söz ettiğimizi. 2000’lerin başlangıcında beraber rol aldıkları Gigli adlı filmin setinde süregelen aşklarını o dönemde nişanlılığa kadar taşıdı çift.

Fakat 2004 senesinde yollarını ayırdılar. Aradan geçen zamanda başka evlilikler yaşadılar, o evliliklerden çocuk sahibi oldular. Fakat çok açık ki birbirlerine olan özlemlerini gideremediler.

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, tam 17 yıl sonrasında tekrardan bir araya geldiler. 2022 senesinde ilkin sürpriz bir nikah peşinden da heybetli bir düğünle evlendiler.

Fakat bu bile içlerindeki aşk ateşini söndüremedi. Hala gittikleri yerlerde sanki ilk kez aşık olmuş liseli gençler benzer biçimde duygusal görüntüler sergiliyorlar.

Lopez ile Affleck, önceki gün de California’da gittikleri bir öğle yemeğinde gene benzer samimi görüntüleri sergiledi. Onları görenler de “Ne aşkmış” demekten kendilerini alamadı.

Düğüne üç gün kala ayrılmışlardı... İşte bu yüzden balayı hiç bitmiyor

BÜYÜK AŞK BELGESEL OLDU
Ayrıca Lopez ile Affleck’in aşkı bir de belgesele mevzu oldu. The Greatest Love Story Never Told (Anlatılmamış En Büyük Aşk Hikayesi)  adlı belgeselde Lopez ile Affleck, ilk nişanlandıkları döneme, aşklarına, iptal edilen ilk düğünlerine dair çarpıcı açıklamalar yapmış oldu.

O belgeselde magazin basınında Bennifer adıyla anılan çift, 2003 yılındaki ilk düğünlerini iptal etmeden ilkin kamuoyu baskısı altında çöktüklerini söylemiş oldu.

JLO, o belgeselde Ben Affleck ile düğünden üç gün ilkin ayrıldıklarını söylemiş oldu. Bakalım Lopez’in bu konudaki sözlerine: “Büyük bir düğün planlamıştık. 14 tane nedime ve sağdıç olacaktı. Fakat düğüne üç gün kala nişanı bozduğumuzda baskı altında ezilmiştik.”

Ben Affleck de bu mevzuda daha ilkin verdiği bir röportajda o ilk nişanın bozulmasında ve peşinden ayrılığın gelmesinde hususi hayatlarının bu kadar büyük ilgi çekmesi bulunduğunu söylemişti.

Düğüne üç gün kala ayrılmışlardı... İşte bu yüzden balayı hiç bitmiyor

KONUŞURKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI: O BENİ SEVDİKÇE BEN DE KENDİMİ SEVDİM
Lopez belgeselde kocası Ben Affleck’ten söz ederken öyleki bir aşka geldi ki konuşurken gözyaşlarını tutamadı.

Lopez, belgesel kapsamında yapmış olduğu konuşmada “kendini sevme ve olduğu benzer biçimde kabullenme yolculuğuna da” değindi. Bu mevzuda Ben Affleck’in kendisine yönelik aşkının iyi mi da uzun bir yol almasını sağladığını belirtti.

Kocası Ben Affleck’in, özgüvenini artırma mevzusunda kendisine ne kadar büyük bir destek sağladığını saklamadı Lopez. Sonrasında da gözyaşları içinde şunları söylemiş oldu: “Onun söyledikleri, bende gördükleri ve kendime dair inandırdıkları yalnızca aşktan kaynaklanıyor. Bu sebeple daha ilkin asla kimse kendimi bu şekilde görmemi sağlamamıştı.” 

Düğüne üç gün kala ayrılmışlardı... İşte bu yüzden balayı hiç bitmiyor

‘SADECE HAYATIMIN AŞKINI DEĞİL EN İYİ ARKADAŞIMI DA KAYBETTİM’
2002 senesinde beraber rol aldıkları Gigli filminin setinde tanışıp aşka düşen Lopez ile Affleck, 2003 senesinde nişanlandı. Bir yıl sonrasında da evlenmeyi planlarken düğünden üç gün ilkin yollarını ayırdılar.

Bu ayrılık sonradan itiraf ettiklerine gore ikisini de oldukça fena etkiledi. Lopez bu mevzuda şunları söylemişti: ” Ondan ayrıldığımda yalnız hayatımın aşkını yitirmiş benzer biçimde hisetmedim. Ondan ayrıldığımda hayatım süresince haiz olduğum en iyi arkadaşımı yitirmiş benzer biçimde de hissettim. Ve uzun seneler bu mevzuda konuşamadım. İşin en zor kısmı da buydu.”

Jennifer Lopez, Ben Affleck’ten ayrıldıktan sonrasında müzisyen Marc Anthony ile evliliğe ilk adımını attı. Bu evlilikten Max ve Emme isminde biri kız diğeri adam iki tane evladı oldu. Fakat 2014 senesinde bu evlilik bitti.

Lopez arada başka aşklar yaşasa da Alex Rodriguez ile uzun süre nişanlı kaldı. Ondan ayrıldıktan derhal sonrasında da seneler ilkin ayrılmış olduğu büyük aşkı Ben Affleck ile ilişkisine ikinci bir talih verdi.

Düğüne üç gün kala ayrılmışlardı... İşte bu yüzden balayı hiç bitmiyor

O DA BAŞKASIYLA EVLENDİ AMA YÜRÜMEDİ
Ayrıca Ben Affleck de 2005 senesinde meslektaşı Jennifer Garner ile evliliğe ilk adımını attı. Ondan ikisi kız biri adam üç tane çocuk sahibi oldu. Fakat bu evlilik de 2015 senesinde bitti.

Ben Affleck de Jennifer Lopez ile tekrardan bir araya gelmiş olduğu 2021 yılına kadar başka aşklar da yaşadı. Fakat en sonunda asla unutamadığı büyük aşkı Jennifer Lopez’e döndü.

Tıpkı seneler önceki benzer biçimde Bennifer olarak anılan meşhur çift, hakkında evlenmelerinden sonrasında da bir sürü negatif iddia ortaya atıldı. Aralarının iyi olmadığı, hatta ayrılığın yakınlaştığı ileri sürüldü. Fakat onlar tüm bu söylentilere direnme gittikleri her yerde mutluluk tablosu çizmeyi sürdürüyor.

Düğüne üç gün kala ayrılmışlardı... İşte bu yüzden balayı hiç bitmiyor

‘AŞK DEĞİL GÖSTERİŞ’ DİYENLER DE VAR 
Ayrıca her ne kadar Lopez ile Affleck, ilk kez aşık olmuş gençler benzer biçimde görüntüler sergilese de bir grup insan senelerdir onların bu durumlarının gerçek olduğuna bir türlü inanmıyor.

Meşhur çiftin son görüntüleri de toplumsal medyada tartışmalara niçin oldu. Bunlardan biri Lopez ile Affleck’in aşkının gerçek değil tamamen gösteriş bulunduğunu ileri sürdü.

Hatta Lopez benzer biçimde daima kadınsı giyinen birinin, sırf Ben Affleck‘in hoşuna gitmek için bu şekilde “70’li yılların evsizleri benzer biçimde” giyindiğini belirtip bunu eleştirenler de oldu. Bu gruptakiler Lopez’e bir terapiste gitmesini önerdi.

Lopez ile Affleck’in sokaklarda sergilediği bu aşk gösterilerinden asla etkilenmediğini belirtenler de oldu.

Bazı kişiler de tüm bu aşk gösterilerinin Jennifer Lopez‘in isteğiyle yapıldığını ileri sürdü. Onlara gore “Lopez, Affleck’in kendisini deli benzer biçimde sevdiğine her insanın inanmasını istiyor. O yüzden de kameralara bu şekilde gösteriler sergiliyor.”

 

(Toplam: 1, Bugün: 1 )