En İyi 10 Konum Paylaşım Uygulaması

Facebook, Twitter, – Bugün orada apps büyük sosyal ağ hemen her yoluyla konumunuzu paylaşabilirsiniz Instagram , vb – ama bu profilleri halka açıktır konum, özellikle eğer, her zaman gerektiği anlamına gelmez ve ‘de tam yabancılarla kabul edilebilir arkadaşlar veya takipçileri bir sürü var ettik.

Yer paylaşımı hala kadar konum ne en yakın arkadaşlarını ya da aile üyeleri anlamanın bir yolu, bir eğlenceli ve kullanabileceğiniz orada uygulamalar çok özel sadece bunu yapmak için vardır – herkes için tam yerini patlatma olmadan açık İnternet. Bu uygulamalar tamamı da size gizlilik ayarları esnek kontrol sağlamak, böylece yapmanız tam olarak ne özelleştirebilirsiniz ve paylaşmak istemiyorum, ve kiminle.

Paylaşmaya hazır sonraki hedefi ? Için Başlamak aşağıdaki uygulamalar birini indirin ve arkadaşlarınız ve aile uygulaması çok katılmaya davet ediyoruz!

Best Location Sharing Apps - Photo © Romeo Reidl / Getty Images
Photo © Romeo Reidl / Getty Images

1.  Foursquare’s Swarm

Geri 2010 yılında, oturaklı nihai konum paylaşma uygulaması oldu. Bu eğlenceli ve bir süre moda oldu, ama o zamandan beri bir çok değişiklik görmüş. Orijinal oturaklı uygulaması hala kullanılabilir, ancak birincil kullanımı çevrenizdeki yerler keşfetmek için var. Swarm orijinal app dışarı çıkardı sosyal ağ bileşeni ile yeni app. Konumu özellikle paylaşmak için, hala orada en iyi uygulamalar biri.

Foursquare’s Swarm: Android | iOS | Windows Phone | More »

2.  Glympse

Eğer gerçek zamanlı olarak nerede arkadaşlarınız tam görmenizi sağlayan başka büyük konum paylaşma uygulaması – Eğer Swarm satılan değilseniz, iyi o zaman Glympse var.Çok gibi Snapchat otomatik olarak sona eriyor, böylece konum kalıcı yayınlanmıştır asla önce, size arkadaşlarınıza bulunduğunuz yere bir “glympse” verebilir.

Glympse: Android | iOS | More »

 

3.  Find My Friends

Benim Arkadaş Bul Apple’dan bir uygulama, bu nedenle Kişiler ve çalışır Haritalar yanı sıra iPhone app. Onlar her zaman nerede sürece bir arkadaşım yüklü app vardır ve konum paylaşımı sağlayan gibi görebilirsiniz. Bu, arkadaşlar ile toplantı okula çocuklarınızı kapalı gönderme, ya da eşiniz trafikte sıkışmış olabilir nerede görmek için yararlı bir araçtır.

Find My Friends: iOS | More »

4.  Life360

Özellikle aile üyeleri ve en iyi arkadaş – Arkadaşlarım bul benzer, Life360 tüm yakın hayatınızdaki kişilerle konumunuzu paylaşma hakkında. Size yakın aile üyeleri dışında bir ana daire inşa ederek başlayın, ve sonra diğer insanlar için daha fazla daireler oluşturarak tutabilir – böylece genişletilmiş aile üyeleri, arkadaşlar, iş arkadaşları ve. Sen app doğrudan mesaj insanlar da olabilir.

Life360: Android | iOS | Windows Phone More »

 

5.  Jink

Konum kullanarak aşina iseniz paylaşım uygulamaları zaten, sen gerçekten Telefonunuzdan pil ömrünü emmek iş hakkında gitmek gibi bunları sağlayan arka planda çalışmasına fark etmiş olabilirsiniz. Sıçramak pil verimli ve süper kolay konum paylaşımı etrafında merkezli. Onun temiz bir arayüz dağınıklığı bir ton ile bombardıman değil, ama yine de çocuklar ve daha izleme, Meetups için yararlı büyük özellikleri bir ton sunuyor.

Jink: Android | iOS | More »

6.  SocialRadar

SocialRadar sosyal ağlarda insanlar oluyor ne bir görünüm alır bir uygulama, ve gerçek-zamanlı olarak etrafınızda kim söyler. App ile entegre  Facebook bile tüm arkadaşlarınızın mesajlarını görmek icar ve size yakın arkadaşları ile sohbet seçeneği vererek, Instagram, Twitter, Linkedin, Google+ ve oturaklı. Eğer uygulama kullanırken, kamu anonim ya da görünmez olmayı seçebilirsiniz.

Get SocialRadar: Android | iOS  More »

7.  Highlight

Highlight, sadece arkadaşlarınızla yakın bağlamak için değil, çevrenizdeki herkes hakkında daha fazla bilgi bulma hakkında. Birisi de yakın bir vurgulayın profili varsa, bunlar telefonunuzdaki uygulama göstermek gerekir. Paylaştıkları ne bağlı olarak, ad, fotoğraf, karşılıklı arkadaşlar ve daha fazla görmek mümkün olacak. Bu arka planda çalışır ve arkadaşları yakın olduğunda size bildirim gönderebilirsiniz.

Highlight: Android | iOS | More »

8.  Yik Yak

Anonim kalmak isteyen insanlar için, Yik Yak kimlik bir profile sahip sarılı dışarı basıncını alır eğlenceli bir konum tabanlı paylaşım uygulaması. Bu size coğrafi alan etrafında insanlar kısa anonim mesajların akışı gösteren bir uygulama var. Forumumuzda zaman, tam konumunuzu göstermek ve bir takma ad eklemek için seçme seçeneği vardır. Bunun dışında, herkes toplumda tamamen kimliksiz ve isimsiz olduğunu.

Yik Yak: Android | iOS | More »

9.  Spiral

Spiral Yik Yak çok benzer, ama sen kendin gibi veya bir anonim kullanıcı olarak göndermek için seçenek sunuyor. Uygulamaya ilişkin esaslı etkileşim size bir insan topluluğu verir konuma yakınlığına göre size yeni konuşmaları getiren. Sen büyümek ya da en yakın konserde, okul olayı, yerel festivali ya da başka bir şey hakkında söylenenleri ne görmek için spiral alanını daraltmak için seçebilirsiniz.

Get Spiral: Android | iOS | More »

10.  Drop Messages

Bırak Mesajlar daha fazla olduğunu mesajlaşma uygulaması ancak bir konum tabanlı twist, başka bir şey daha. Bunu dünyanın kesinlikle herkese bir mesaj gönderebilir, ve onlar bir yerde, belirli bir coğrafi konum etrafında olduğunuzda bunu okumak mümkün olacak. Örneğin, kontrol etmek, ya da diyebiliriz ne ayrıntıları ile belirli bir etkinlikte insanlar için bir mesaj bırakabilir “tebrikler!” herkese kim mezuniyet töreninde geldi.

Get Drop Messages: iOS | More »

(Toplam: 1.080, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer

Sliding Sidebar