Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final mücadelesinde Ankaragücü ve Fenerbahçe kozlarını paylaşırken turnuvaya veda eden sarı lacivertlilerde Teknik Direktör İsmail Kartal açıklamalarda bulunmuş oldu.

Fena bir oyun ortaya koyduklarını ve bu maçtan ders çıkaracaklarını kaydeden Kartal, “Biz buraya iddialı gelmiştik. Cengiz ile maçın başlangıcında bulduğumuz pozisyonu değerlendirebilseydik değişik olurdu. İstediğimiz benzer biçimde oyun ortaya koyamadık. Bu sürem asla olmayan bir halde tepki gösteremeden kaybettik. Oyuncularımla içeride de konuştum. Hep birlikte ders çıkarmalıyız. Sonuçta kaybettik.” dedi.

“BIRAKTIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Hatayspor maçına en iyi şekilde hazırlanacaklarını kaydeden Kartal, “Bugün isteneni veremedik. Bundan önceki maçlarda farklıydık. Biz Fenerbahçe’yiz önümüze bakıyoruz. Yine bıraktığımız yerden devam edeceğiz. En iyi şekilde Hatayspor maçına hazırlanacağız.” açıklamasında bulunmuş oldu.

GALATASARAY MAÇI YORUMU

Dün oynanan Galatasaray – Antalyaspor maçı hakkında konuşan İsmail Kartal, “Dün meydana gelen maçta neler yaşandığını hepimiz biliyor. Ben bununla ilgili ne söyleyebilirim ki? Kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Biz penaltı kazanıyoruz hepimiz ayağa kalkıyor. Oysa verilmemiş penaltılarımız da var aynı maçta.” dedi.

(Toplam: 1, Bugün: 1 )