Kolektif House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Onur

Her ihtiyaca yönelik sunmuş olduğu esnek emek harcama alanı çözümleriyle iş hayatına yön veren Kolektif House, lokasyon sayısını artırmaya devam ediyor. 30’u aşkın lokasyonda etkinlik gösteren Kolektif House, Levent’teki üçüncü lokasyonunu kurumsal firmalara hususi esnek emek harcama alanı olarak hizmete açtı.

Esnek emek harcama alanı sektörünün pazar lideri Kolektif House, güvenilir adımlarla büyümesini sürdürüyor. Lokasyon sayısını 30’un üstüne taşıyan Kolektif House, Levent ve Ferko Signature’ın arkasından Levent’te şimdi de Levent 199 Teras’ı hizmete açtı. Toplam 5 bin metrekareyi aşkın kiralanabilir alana haiz yeni lokasyon, 14 bağımsız bölümden oluşuyor. İstanbul iş dünyasının kalbinde konumlanan Levent 199 Teras’ta ofis alanları Kolektif Enterprise çözümü kapsamında hazır ve dekorasyonlu bir halde sunulurken, mimari ekip tarafınca hususi talep doğrultusunda markanın kimliğine uygun bir halde de dizayn edilebiliyor.

Kurumsal markaların ilgisi yüksek

Mevzuya ilişkin değerlendirmede bulunan Kolektif House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Onur, şunları söylemiş oldu: “Hibrit çalışmanın iş yaşamının merkezine yerleşmesiyle günümüzde her ölçekte şirket esnek ofis alanları çözümüne yöneldi. Büyük firmalar artık daha dinamik emek harcama ortamları yaratmanın, değişen iş gücüne uyum sağlamanın ve her yerden emek harcama özgürlüğü benzer biçimde daha çok avantaj sunmanın yollarını arıyor. Bu aşamada esnek emek harcama alanları şirketlere uzun vadeli taahhütlerden kaçınma ve genel giderleri azaltma fırsatı yaratmanın yanında iş gereksinimleri geliştikçe kolayca planlanabilen emek harcama alanı seçeneklerini seçme özgürlüğü tanıyor. Kiradan aidata, günlük temizlikten bakım onarıma; su, çay ve kahve ikramından resepsiyona, kargo karşılamadan peyzaj bakımına pek oldukca giderin yıl süresince tek bir satmaca altında ödenebildiği bu yapılar, ortaklık ve network oluşturma kültürünü teşvik ederken, üretkenliğe ve yaratıcılığa da esin veriyor.”

İstanbul’da 2 yeni lokasyon daha yolda

Kurumsal şirketlerin esnek ofis çözümlerine yöneliminin giderek arttığını ifade eden Ahmet Onur “Piyasada yeni ofis projelerinin olmaması sebebiyle arz durağan(durgun) kalırken, talep giderek artıyor. Kolektif House olarak bugün Türkiye’nin en büyük markalarının yanı sıra global pek oldukca kurumsal firmadan yoğun talep alıyor, kendilerinin esnek ofis alanlarını tasarlıyoruz. Levent 199 Teras’ta da kurumsal şirketlerin yoğun ilgisiyle karşı karşıyayız. Levent 199’u takiben gene kurumsal çözümler sunacağımız Apa Nef Plaza ve Vadi İstanbul lokasyonlarımızı da hayata geçirecek ve Türkiye genelinde büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.

(Toplam: 1, Bugün: 1 )