Kişisel bakımda kaliteyi arayanlara yenilikçi ürünleriyle en iyisini sunan Remington, doğal olarak parlayan, güzel ve temiz bir cilde kavuşurken de yanınızda. Sağlıkla ışıldayan, temiz bir cilde kavuşmanızı sağlayan Remington REVEAL Yüz Temizleme Fırçası, şık tasarımı ve kullanımı kolaylaştıran ince yapısıyla kişisel bakım rutininizin değişmezi olacak.

Kişisel bakım konusunda dünyada ilklere imza atan ve yeni teknolojileri ile kullanıcılarının yaşamlarına kalite katan Remington, REVEAL Yüz Temizleme Fırçası ile kişisel bakım rutininizi kolaylaştıracak. Temizlik işlemini en etkili şekilde gerçekleştirmek için üç hız seçeneği, iki kademeli hareket ve titreşim teknolojilerini içinde barındıran Remington REVEAL Yüz Temizleme Fırçası ile cilt temizliği artık kolay ve keyifli bir rutine dönüşecek.

Cildi iyice temizlemek ve gözeneklere sıkışmış kirleri nazikçe çıkarmak için özel olarak geliştirilen akıllı temizlik teknolojisini kullanan REVEAL Yüz Temizleme Fırçası, cilt bakım ürünlerinin de tamamen temizlenen gözenekler tarafından iyice emilmesini sağlar. Günlük temizlik için kullanılan normal fırçaya ek olarak, hassas ciltler için özel olarak üretilen fırçası ve masaj başlığı ile ister cilt temizliğinizde ister yorgun cildinizi canlandırmanızda en büyük yardımcınız olacak.

Tamamen su geçirmez ve yıkanabilir gövdesi, 20 saniyede bir hafif darbelerle yüzünüzün başka bölgesine geçmenizi sağlayan sayacı ve tek bir şarj sonrasında 30 kez kullanım özellikleriyle REVEAL Yüz Temizleme Fırçası gerek günlük yaşantınızda sağlıkla ve doğallıkla parlayan bir cilde kavuşurken en büyük yardımcınız olacak.

FC1000 Remington REVEAL Yüz Temizleme Cihazı Satış Fiyatı: 589,90 TL