Rüyada baklava görmek

Rüyada baklava görmek, genel olarak hayırlara yorulan rüyalardandır. Beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli ve sevindirici habere, hasta kimse için şifa bulmaya, helal kazanca ve helal paraya, yüklü mirasa işarettir. Rüyada baklava görmek, şansın ve bahtın açık olduğuna, sıkıntıların bittiğine, bolluk ve berekete, geçimin kolaylaşmasına hatta zenginliğe, hayırlı kısmete işaret eder.

Rüyada tepsiyle baklava görmek

Rüyada tepsiyle baklava görmek, şansınızın açılacağına ve kazancınızın artacağına, çok bereketli bir döneme girdiğinize işaret eder. Bekar kimse için çok hayırlı bir evliliğe işaret eder.

Rüyada cevizli baklava görmek

Rüyada cevizli baklava görmek, rüya sahibinin güçlü dostluk ve arkadaşlık ilişkileri olduğunun göstergesidir.

Rüyada dilimlenmemiş baklava görmek

Rüyada dilimlenmemiş baklava görmek, rüyayı gören kişinin gönül kapısı herkese açıktır. Dil, din, ırk ayrımı yapmadan, her görüşe ve herkese saygılı biri olduğunuza, herkese aynı mesafede olduğunuza ve herkese kalbinizin açık olduğuna işaret eder.

Rüyada dilimli baklava görmek

Rüyada dilimli baklava görmek, kişilere hak ettikleri değeri verdiğiniz için ikili ilişkilerinizde sorun yaşamadığınıza işaret eder. Aynı zamanda kismetinizin parça parça olduğuna, taksit taksit kısmetinizin elinize geçeceğine veya hedeflerinize adım adım ulaşacağınıza da işaret eder.

Rüyada fıstıklı baklava görmek

Rüyada fıstıklı baklava görmek, sorumluluğu ağır olan işlerden kaçınmalısınız. Her şeyi ben yaparım deyip öne çıkmamalısınız.

Rüyada kaymaklı baklava görmek

Rüyada kaymaklı baklava görmek, iş açısından çok bereketli günlerin eşiğindesiniz. Önünüze büyük, önemli ve çok sayıda fırsatlar çıkacak ve sizde doğru değerlendireceksiniz.

Rüyada kuru baklava görmek

Rüyada kuru baklava görmek, aşk hayatınızda, gönül işlerinizde geçici bir durgunluk olacak.

Rüyada şerbetli baklava görmek

Rüyada şerbetli baklava görmek, gerek aşkta, gerek işte beklentinizin ötesinde, çok güzel ve olumlu şeyler ile karşılaşacaksınız…

Rüyada baklava almak

Rüyada baklava almak, yatırım amaçlı mal, mülk edineceksiniz demektir.

Rüyada bir tepsi baklava almak

Rüyada bir tepsi baklava almak, kısa süre içinde ev sahibi olmaya işarettir.

Rüyada bir tepsi baklava alıp eve getirmek

Rüyada bir tepsi baklava alıp eve getirmek, maddi rahatlığa ve geçimin kolaylaşmasına, yatırım amaçlı mal- mülk edinmeye işaret eder

Rüyada baklava yemek

Rüyada baklava yemek, rüya sahibi kimseye beklemediği yerden yüklü miktarda para, emlak veya toprak gelir veya miras kalır. Kimi yorumculara göre Rüyada baklava yemek, aşka ve zenginliğe, sevinçli haber almaya işaret eder.

Rüyada baklava yapmak veya Rüyada baklava açmak

Rüyada baklava yapmak veya Rüyada baklava açmak ise, hayatınızı helal yoldan kazanmak için çok büyük zorlukları ve sıkıntıları aşacağınıza işaret eder. Zor şartlar altında çalıştığınızdan dolayı, ilerde sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bu rüya erkek için kimi cinsel sorunlarla yüz yüze gelebileceğini simgeleyebilir. Kadın içinse, zührevi hastalıkları dikkat etmesini söyleyen uyarıcı bir rüyadır….

Rüyada baklava ikram etmek

Rüyada baklava ikram etmek, büyük, temiz ve güzel bir işe başlayıp sonunda da muvaffak olacağınıza işaret eder. Yüce gönüllü birisiniz ve kazancınızı çevrenizdeki ihtiyaç sahipleri ile paylaşmaktan çekinmiyorsunuz demektir….

 Source link

(Toplam: 178, Bugün: 1 )