Rüyada Baraj Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Baraj Görmek Ne Demek? Su Barajına Girdiğini Görmek

Rüyada Baraj Görmek Ne Demek? Su Barajına Girdiğini Görmek isminde rüya tabirini görüntülüyorsunuz. Değişik tabirleri görmek için rüya tabirleri sayfasına gidebilirsiniz.

Rüyada su barajı görmek, kazandığınız paraları boşa harcayacağınıza işaretle yorumlanır. Bu rüya bir uyarı içindir. Zorlukla ve çile çekerek kazanılan ve biriktirilen bir kaç kuruşunu boş ve faydasız işlerde harcayıp bitirmek ve sonrada sıkıntıya düşmek, akıllı birinin işi değildir. Rüyada su barajı görmek, biriktirdiğiniz paraları ko­laylıkla elinizden çıkaracağınıza yorumlanır.

Başka bir rüya tabircisine nazaran;

Rüyada Baraj Görmek Ne Demek?

Rüyada görülen olaylardan biriside baraj olabilir. Rüyada baraj görmek maddi anlam taşıyan bir rüya olmaktadır. Bilhassa bu rüya geçim sıkıntısına yorumlanmaktadır. Bu rüya, rüya sahibinin kuruluna kadar kendi alın teri ile kazanılmış olduğu kazancının har vurup harman savurmaya ve hayırsız bazı yatırımlar halletmeye yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin de bu şekilde parasını kaybedeceğine yorumlanır. Bununla birlikte rüyada baraj görmek rüya sahibinin yönetim etmeyi bilmediğine dalalet etmektedir.

Genel olarak bakıldığında rüyada baraj görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Bazı rüya yorumcularına nazaran bu rüya kişinin ev gereksinimlerine yetişemeyeceğine yorumlanır. Rüyada baraj görmek rüya sahibinin kazancının azca olmasına ve giderlerinin azaltmaması sonucunda altından kalkamayacağına yorumlanır. Ek olarak bu rüya bu sebeplerden dolayı büyük bir borca girileceğine de dalalet etmektedir.

Rüyada Su Barajına Girdiğini Görmek

Rüyada baraj suyuna girmek minik bir ana para ile mühim işler yapılacağına ve kar elde edileceğine yorumlanır. Ebeveyn duaları ile pek fazlaca engelinde kalkacağına ve büyük rahatlığa erileceğine işaret etmektedir. Rüyada su barajına girmek rüya sahibinin çevresinde yanlış meydana getiren kişileri uyaracağına ve toplumsal çevreden dost olunan bir şahıs ile evlilik yolunda ilerleneceğine dalalet etmektedir. Bunlarla birlikte rüyada su barajına girmek kişinin ortaya koyacağı emekler yardımıyla kazançlar elde edileceğine, önünün açılacağına ve sorun ve sorunların biteceğine dalalet etmektedir.

Bu rüya, rüya sahibinin zor zamanlar geçireceğine ve herhangi bir problem ile karşılaşmayacağına ve sıkıntıların artık biteceğine dalalet etmektedir. Bazı rüya yorumcularına nazaran ise rüyada su barajına girmek malın ve paranın kaybedileceğine ve kişinin yokluğa düşeceğine dalalet etmektedir. Ek olarak rüyada su barajına girmek deneyim sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir projeye destek vereceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına dalalet eder.

(Toplam: 2, Bugün: 1 )