Rüyada Başını Taşa Vurmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Başını Taşa Vurmak Ne Demek? Başını Taşa Çarptığını Görmek

Rüyada Başını Taşa Vurmak Ne Demek? Başını Taşa Çarptığını Görmek isimli rüya tabirini görüntülüyorsunuz. Farklı tabirleri görmek için rüya tabirleri sayfasına gidebilirsiniz.

Rüyasında kendi başını taşa vurduğu­nu görmek, Nablusi’nin yorumuna göre, rüyayı gören kişinin, yatsı namazını kılmadan yatmış olduğuna işarettir. Bazı yorumculara göre ise: Rüyasında başını taşa vurdu­ğunu görmek, her kim olursa olsun iyi değildir. Bu rüyayı gören kişi, büyük bir günah işleyip bundan çok sıkıntı çe­keceğine işarettir. Başının taşla vurulduğunu görmek de, aynı şekilde yorumlanır.

Farklı Bir Rüya Yorumcuya Göre;

Rüyada Başını Taşa Vurmak Ne Demek?

Rüyada başını taşa vurduğunu görmek genellikle rüya tabircileri tarafından olumlu yorumlanmaz. Bu rüya, rüya sahibi için günah ve namazı terk anlamlarına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin kendilerine gelmeleri ve tüm noksanlıklarını da gidermeye çalışmaları gerekmektedir. Rüyada başını taşa vurmak hayırlı yorumlanmadığından rüya sahibi için hayırlı yorumlanmaz.

Rüyanızda başınızı taşa vurduğunuzu görürseniz bu herkes için hayırlı ve olumlu yorumlanmaz. Bazı rüya tabircilerine göre ise başını taşa vurmak günah işlemek ve bu günahtan pişman olarak üzülmek olarak yorumlanır. Rüyada başını taşa vurmak büyük bir suç işlemek ve dini görevlerden uzak kalmak anlamındadır. Bu rüyayı gören kişilerin maneviyata ve dine yönelmesi önerilir.

Başını Taşa Çarptığını Görmek

Rüyada başını taşa çarptığını görmek hayırlı ve iyi işlere işaret olmaz. Rüyada başını taşa çarptığını gören kişiler hata yapmıştır ve bu hatalardan dolayı da pişmanlıklar yaşıyordur. Rüyasında başını taşa çarptığını gören kişiler dini vecibelerini unutmuş ve dünya işlerine yönelmişlerdir. Bu nedenle bu rüya onlar için dine yönelmeleri anlamında uyarı niteliğinde kabul edilebilir.

Rüya sahibinin bir an önce hatasının farkına varması ve eksikliklerinin önüne geçmesi gerekmektedir. Bu rüya kişiler için dine dönmek anlamında çağrı olarak kabul edilir. Başını taşa çarptığını gören kişiler eğer önemli bir karar verecekse bu kararı iyice düşünmelidir. Bu kişilerin yanlış karar vermesi ve bu karar sonucu pişman olması mümkündür.

(Toplam: 2, Bugün: 1 )