[ad_1]


Rüyada gelinlik görmek

Rüyada gelinlik görmek, sanılanın aksine genel olarak hayırlara yorulur. Halk arasında kefen olarak yorumlansada Rüyada gelinlik görmek aslında, iyi ve hayırlı bir işe girmeye, mutluluğa ve huzurlu bir evliliğe rivayet eder. Gelinlik temizliğin ve saflığın simgesidir bu nedenle Rüyada gelinlik görmek, temiz niyete ve güzel ahlaka da işaret eder. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe işaret ederken Rüyada görülen gelinlik kirli ise kötü bir evliliğe yorulur. Rüyada gelinlik görmek, evli kimseler için çocuk habercisi olarak sayılır..

Rüyada kirli ve eski bir gelinlik görmek

Rüyada kirli ve eski bir gelinlik görmek, alınacak kötü habere ve üzüntüye yorumlanır.

Rüyada temiz, güzel ve yeni gelinlik görmek

Rüyada temiz, güzel ve yeni gelinlik görmek, müjdeli ve sevinçli haber almaya, mutlu ve huzurlu bir ömür sürmeye yorumlanır.

Rüyada kabarık gelinlik görmek

Rüyada kabarık gelinlik görmek, zengin, saygın ve itibarlı bir kimse ile evlenmeye ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada dar gelinlik görmek

Rüyada dar gelinlik görmek, büyük çabalar ve zorluklar ile geçimini sağlamaya, helal yollar ile rızkını kazanmaya işaret eder.

Rüyada uzun gelinlik görmek

Rüyada uzun gelinlik görmek, bolluk ve berekete, uzun bir ömre yorulur.

Rüyada parlak gelinlik görmek

Rüyada parlak gelinlik görmek, iş hayatında başarı elde etmeye işaret eder..

Rüyada dantelli gelinlik görmek

Rüyada dantelli gelinlik görmek, zengin ve itibarlı bir kimse ile izdivaca yorumlanır.

Rüyada kırmızı gelinlik görmek

Rüyada kırmızı gelinlik görmek, büyük aşka işaret eder.

Rüyada sarı gelinlik görmek

Rüyada sarı gelinlik görmek, kısa sürecek bir hastalığa yakalanmaya işaret eder.

Rüyada pembe gelinlik görmek

Rüyada pembe gelinlik görmek, sevince ve mutluluğa yorumlanır.

Rüyada turuncu gelinlik görmek

Rüyada turuncu gelinlik görmek ise iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta işarettir.

Rüyada kırık beyaz gelinlik görmek

Rüyada kırık beyaz gelinlik görmek, sıkıntılardan kurtulup feraha çıkmaya, mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada kahverengi gelinlik giymek

Rüyada kahverengi gelinlik giymek, kararsız kalıp hatalı tercihler yapabileceğinize bu nedenle ince eleyip sık dokumanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kirli siyah veya koyu renk gelinlik görmek

Rüyada kirli siyah veya koyu renk gelinlik görmek, sıkıntıların habercisidir. Yanlış hal harketler içinde olup tepki çekmeye yorumlanır. Aksi, terbiyeden yoksun bir kadın ile evlenmeye boşa vakit harcamaya yorulur.

Rüyada kendini gelinlikle görmek

Rüyada kendini gelinlikle görmek, bekar kimse için mutlu bir evliliğe, evli biri için aile saadetine yorumlanır.

Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek

Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek, arkadaşınız sizden de alacağı yardımla çok mutlu olacak ve sıkıntılarından kurtulacak, büyük başarılar elde edecek.

Rüyada gelinlik giymek

Rüyada gelinlik giymek, tüm arzu ve isteklere kavuşmaya, murada ermeye işaret eder. bekar kimse için gönül ilişkinizin evlilikle sonlanacağına işaret eder. Evli biri için, aile hayatındaki sorunların,sıkıntıların son bulmasına, mutluluğa, güzel haber almaya, terfiye işaret eder.

Rüyada temiz ve beyaz renkte bir gelinlik giymek

Evli bir bayanın Rüyada temiz ve beyaz renkte bir gelinlik giymesi, sağlıklı bir evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada evli birinin gelinlik giydiğini görmek

Rüyada evli birinin gelinlik giydiğini görmek, bazen iş ve aile hayatındaki sıkıntıların habercisidir. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz zaman alacak, bir çocuk sahi olmaya, kısa sürecek bir sağlık sorununa işaret eder.

Rüyada evliyken gelinlik giymek

Rüyada evliyken gelinlik giymek, hayalini kurduğunuz şeyler için adım atmaya, aile saadetini artacağına, maddi kazancın- rızkın artmasına, mutluluğa yorumlanır.

Rüyada kendini gelinlik giymiş olarak görmek

Orta yaşın üzerinde olan kimse rüyada kendini gelinlik giymiş olarak görmesi, sağlık sorunu yaşamayacak, ömrünün mutlu geçeceğine; Yaşlı bir kadının rüyada kendini gelinlik giymiş olarak görmesi ise eceli ile ölüme işaret eder.

Rüyada yaşlı bir kadının gelinlik giydiğini görmek

Rüyada yaşlı bir kadının gelinlik giydiğini görmek, çaresi olmayan büyük sorunlara işaret eder. Bazen hastalığa, ecelin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada açık renk ve temiz gelinlik giymek

Rüyada açık renk ve temiz gelinlik giymek, hayırlı bir evlilik yapmaya işaret eder.

Rüyada temiz gelinlik giymek

Rüyada temiz gelinlik giymek, bir işin altından alnınızın akıyla çıkacağınıza, başarı elde etmeye, yüreğinizin temiz olduğuna, saygınlığa, aile içi huzura yorumlanır.

Rüyada güzel ve temiz gelinlik giymek

Rüyada güzel ve temiz gelinlik giymek, evliliğinizde mutluluğu bulacaksınız, iş hayatında başarılı olacak sıkıntılardan kurtulacaksınız. Hamile bir kimse gördüyse kız bebeğe yorumlanır.

Rüyada kirli bir gelinlik giymek

Rüyada kirli bir gelinlik giymek, evlilikte problemler yaşamaya hatta boşanmaya veya hayırsız kötü bir evliliğe, iş hayatında sonu olmayan projelerle uğraşacağınıza, sıkıntıya, mutsuzluğa ve üzülmeye,  işaret eder.

Rüyada yırtılmış veya çok kirli gelinlik giymek

Rüyada yırtılmış veya çok kirli gelinlik giymek, evlendiğiniz kimsenin iyi bir olmadığına, karanlık işleri olduğuna, kötü ve kısa sürecek evliliğe işaret eder.

Rüyada giyilen gelinliğin yırtık olduğunu görmek

Rüyada giyilen gelinliğin yırtık olduğunu görmek, dileklerinizin, arzularınızın bir kısmının gerçekleşeceğine, bir kısmının gerçekleşmeyeceğine, zorlukla elde edilecek paraya, hayırlı olmayan bir haber almaya, işaret eder.

Rüyada siyah renkte gelinlik giymek

Rüyada siyah renkte gelinlik giymek, hayatınızın, evliliğinizin sıkıntılarla dolu olacağına yorumlanır ve mutsuz bir aile yaşantısına, aile içi huzursuzluğa, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme, kötü habere, kazancı olmayacak boş işlerle vakit kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada siyah gelinlik giymek

Rüyada siyah gelinlik giymek, mutsuz bir aile yaşantısına, aile içi huzursuzluğa, sıkıntılı- üzüntülü bir döneme, kötü habere, kazancı olmayacak boş işlerle vakit kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada mavi renkte bir gelinlik giymek

Rüyada mavi renkte bir gelinlik giymek, Allah’ın sevilen kulu olduğunuza onun yolunda gittiğinize, hayırlar işlediğinize, huzura yorumlanır.

Rüyada dantelli bir gelinlik giymek

Rüyada dantelli bir gelinlik giymek, mirasa, beklemediğiniz yerden gelecek yardıma ve bu sayede feraha çıkmaya işaret eder.

Rüyada bir erkeğin gelinlik giymesi

Rüyada bir erkeğin gelinlik giymesi genelde hayra yorumlanmaz. Sıkıntıya, eş ile problemler yaşamaya işaret eder. Bazen de bu rüya art niyetli bir kimseye yorumlanır.

Rüyada gelinlik çıkarmak

Rüyada gelinlik çıkardığını görmek, çalışmalarınızı, projelerinizi en kısa sürede bitirip başarı elde etmeye işaret eder. Bazen bu rüya karşınıza çıkacak fırsatları doğru değerlen diremeyeceğinize, hatalarınızdan dolayı mutsuz olacağınıza işaret eder.

Rüyada yırtık gelinliği çıkarmak

Rüyada yırtık gelinliği çıkarmak, tüm olumsuzluklardan, sıkıntılardan kurtulmaya, feraha çıkmaya işaret eder.

Rüyada gelinlikle dolaşmak

Rüyada gelinlikle dolaşmak, beklediğiniz güzel haberi- müjdeyi almaya, mutlu olmaya, evlenmeye, toplumda itibara yorumlanır.

Rüyada bir gelinliğin eteğine basmak

Rüyada bir gelinliğin eteğine basmak, istemeden de olsa, bir söz veya davranışınızla başkalarına zarar vereceksiniz. Bazen haram mala işaret eder.

Rüyada kanlı gelinlik görmek veya Rüyada kanlı gelinlik giymek

Rüyada kanlı gelinlik görmek veya Rüyada kanlı gelinlik giymek, hem iyiye hem kötüye yorumlanır. Güvende olmaya, sözünde durmaya, refaha ve huzura, kazancı yüksek girişimlerde bulunmaya, aydınlık günlere, helal mala işaret eder. Bu rüyayı bazı yorumcular kötüye yorarlar, huzursuzluğa, sorunlarla yüzleşmeye, sağlık problemlerine, üzüntüye işaret eder.

Rüyada birinin gelinlikle gömüldüğünü görmek

Rüyada birinin gelinlikle gömüldüğünü görmek, çevrenizde sevilip- sayılan biri olduğunuza, dünya ve ahirette yerinin güzel olacağına, hayırlı işler yapmaya işaret eder.

Rüyada ölmüş bir kadını gelinlikle görmek

Rüyada ölmüş bir kadını gelinlikle görmek, bu kimsenin ahirette yeri iyi olacaktır.

Rüyada ölmüş kadının tekrar evlendiğini görmek

Rüyada ölmüş kadının tekrar evlendiğini görmek, şehit mertebesinde bir ölüme yorumlanır.

Rüyada ölmüş kadını bembeyaz gelinlikler içinde mutlu görmek

Rüyada ölmüş kadının bembeyaz gelinlikler içinde mutlu olduğunu görmek, beklenmeyen güzel bir haber alınacağına ve mutlu olamaya yorumlanır.

Rüyada duvak görmek

Rüyada duvak görmek, genelde alınacak müjdeli haberi simgeler. Rüyada duvak görmek, murada ermeye delalet eder.Rüyada duvak görmek, arzu ve isteklerinizin, dua ve dileklerinizin gerçekleşeceğini simgeler. Rüyada duvak görmek, bekar kimseler için ev­liliğe, evli kimseler için de çocuk sahibi olmaya işarettir.

Rüyada kısa duvak görmek

Rüyada kısa duvak görmek, haberin kısa süre içinde geleceğine işaret eder.

Rüyada uzun duvak görmek

Rüyada uzun duvak görmek, beklediğiniz haberin gelmesi zaman alacak.

Rüyada kirli duvak görmek

Rüyada kirli duvak görmek maddi olarak zor duruma düşmeye, geçim sıkıntısına yorumlanır.

Rüyada çiçekli duvak görmek

Rüyada çiçekli duvak görmek, kuracağınız mutlu evliliği çok çocukla taçlandıracağınıza yorumlanır.

 

[ad_2]

Source link

(Toplam: 299, Bugün: 1 )