Flormar’ın yeni koleksiyonu “Urban Sound”, şehre dönüş yaptığımız günlerde günlük makyajına yeni bir nefes getirecek. Maskaradan kaş kalemine, eyelinerdan ruja, dudak kaleminden fırçaya, ojeden far paletine kadar geniş bir ürün yelpazesine haiz olan “Urban Sound” koleksiyonu şehrin renklerini harmanlayarak bu sürem seni baştan yaratmaya aday…

Şehrin ve müziğin ritminden esinlenen bu koleksiyonla değişik ve iddialı görünümler yaratıp tarzınla dikkatleri üstüne çekeceksin!

Ilkin Temizlik: “Pore Cleansing Peeling” ile siyah noktalara son!

Yaz süresince güneşten etkilenerek acil yardım çağrısı veren ciltler için en mühim adım derinlemesine temizlik. Cildinizi temizlerken bununla beraber makyaja hazırlamanıza destek olan Pore Cleansing Peeling’in içeriğindeki mineraller ve varlıklı mikro kürecikler gözeneklere nazikçe nüfuz ederek onları tıkayan maddeleri ve yağ fazlasını temizliyor.

Kontürden vazgeçemeyenlere: “Sculpting Kit” ve “Fan Brush”…

Yüz hatlarını şekillendirirken ciltteki kusurları da örterek kusursuz bir netice elde eden Sculpting Kit’in  üç renk alternatifi bulunuyor. Mat kontür rengi ve ışıltılı aydınlatıcı pudrayı bir arada sunan Sculpting Kit, ince dokusu ile ten makyajında en ergonomik yardımcın olacak.

Kusursuz kontür ve aydınlatıcı uygulaması için hususi olarak tasarlanan Fan Brush; yelpaze şekli ve yumuşacık dokusu ile; elmacık kemiklerine, çene hattına, alın bölgesine gölgelendirme ve aydınlatma yapmak için ideal.

Mat ve Işıltılı Renkler & Pürüzsüz Görünüm: “Smooth Touch Blush”

Cildine naturel bir renk katmanı sağlayacak şeftali ve gül kurusu tonlarında yüksek pigmentli dört renk alternatifine haiz  Smooth Touch Blush, günlük ve kolay kullanımı ile kusursuz bir görünüme haiz olmanın anahtarını sunuyor.

Şehrin tüm renkleri “Urban Eye Palette”te buluştu. 

Urban Eye Palette, yoğun pigmentasyonuyla tek uygulamada görünümü belirginleştiren canlı renkleri bir arada sunuyor. Koleksiyon içindeki iki değişik far paleti ile renk kombinasyonlarını kullanarak göz makyajında fark yaratacaksın.

Makyajına ritim kat: “Master Dipliner” 

Etkisi altına alan bakışlara haiz olmak keskin ve çarpıcı çizgilerle mümkün! Master Dipliner’ın  yoğun renkli yapısı, 3 renk alternatifi ve bulaşmayı önleyen benzeri olmayan formülü ile ince ve kalınca çizgileri bir arada kombinleyeceğin çağıl bir göz makyajı artık hayal değil.

Wow dedirtecek hacimli kirpikler için: “Wow Volume Mascara”

Kat kat uygulama imkanı sunan hususi formülü ile; hacimli, uzun ve dikkat çeken kirpiklere haiz olmana destek olacak Wow Volume Mascara ile kirpiklerini ağırlaştırmadan muhteşem  bir uygulama yapabileceksin.

Keskin ve çarpıcı bakışlar için: “Brow Sculpting Duo” 

Kalem ve pudranın bir arada olduğu Brow Sculpting Duo’nun kalem tarafı ile kaşlara biçim verirken, pudra tarafı ile kaş görünümü tamamlayabilirsin.  Dört renk seçeneği sunan ürün, ergonomik ve süratli bir uygulama sunuyor.

Dudaklarına bakım yap ve ruja hazırla: “Caring Lip Primer”

İçeriğindeki avakado ve jojoba yağları ile yazın kuruyup çatlayan dudakları nemlendirip pürüzsüzleştirerek ruj uygulamasına hazırlayan Caring Lip Primer, transparan ve ince dokusuyla rujun dağılmasını engellerken, daha kusursuz görünüm ve uzun süre kalıcı olmasına destek sunar.

Yürekli renklerde bakımlı dudaklar için: “Caring Lip Color”

İçeriğindeki besleyici yağlarla dudakları nemlendirip bakım icra eden Caring Lip Color rujlar, ultra kremsi yapıları ile tek dokunuşta dudaklarına renk ve belirginlik kazandıracak. Altı renk alternatifi ve yarı mat dokusuyla tek sürüşte kolay bir uygulama sununan rujlar mıknatıslı ambalajları ile dikkat çekiyor.

Dudaklarda daha kalıcı renkler: “StyleMatic Lipliner”

Üstün kalıcılığı, yumuşak dokusu ve Caring Lip Color rujlarla uyumlu altı renk alternatifi ile StyleMatic Lipliner’ı kolayca uygulayabilir ve dudak görünümünü tamamlayabilirsin.

Sokak ruhunu “Nutritious Nail Gel” ojeler ile tırnaklarına taşı!

Nutritious Nail Gel ojeler tırnaklara göze çarpan bir parlaklık verirken fındık ve kakao yağı içeren formülü ile bakım yapıyor. Süratli kuruyan besleyici formüle haiz Nutritious Nail Gel ojeler dört renk seçeneği ile şehrin renklerini tırnaklarına taşıyacak.

(Toplam: 17, Bugün: 1 )