İsviçre futbolunun efsaneleşmiş isimlerinden Valon Behrami, Galatasaray‘ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi ile ilgili konuştu.

İtalyan basınına konuşan Behrami, Galatasaray’da gösterdiği performansla tekrardan dikkatleri üstüne çeken Icardi’nin tekrardan İtalya’ya transfer olma ihtimaline dair dikkat çeken ifadeler kullandı.

“FIRSAT BULURSA İTALYA’YA DÖNER”

“Icardi, Milan formasıyla İtalya’ya dönme fırsatı bulursa bence değerlendirir. Milan’da olsa Serie A’da gol kralı olur mu? Kesinlikle olur, hem de kolayca. Lautaro’yu geçer mi? Doğal ki geçer.”

“ELEŞTİRİLME KORKUSU YOK”

Icardi‘nin korkusu yok. Eleştirilmekten asla korkmuyor, hatta bunun için yaşıyor. Onu bu yüzden takdir ediyorum. Eleştirilse de endişelenmiyor ve sahada bir şeyler başarmaya cesaret etmeyi seviyor.”

Valon Behramiden Icardi ve transfer sözleri: Fırsat bulursa İtalyaya geri döner

“Kariyeri süresince muhteşem bir futbolcu bulunduğunu gösterdi. Eleştiri anlarda soğukkanlı kalmayı fazlaca iyi başarıyor. Mesuliyet ona asla ağır gelmiyor. Milan’a gelse iyi mi bir ortam yaratacağını da merak ediyorum.”

AL HILAL VE SERIE A EKİPLERİ TAKİPTE

Bu sürem çıkmış olduğu 38 maçta 23 gol ve 11 asist kaydeden Arjantinli yıldızı Jorge Jesus’un çalıştırdığı Al Hilal’in yanı sıra Serie A ekipleri Milan, Napoli ve Fiorentina’nın da yakın takipte olduğu belirtiliyor.