[ad_1]

Bu turne için özel hazırlanan tır ile Avrupa’yı dolaşan 13 özel MT modeli, 2 gün boyunca kullanıcıların deneyimine sunulacak. Yamaha Motor yetkili bayileri üzerinden kayıt olacak kullanıcılar bu özel sürüş etkinliğine katılabilecek. 

Dünyada fenomen olan ve tüm zamanların en iyi satan motosikletlerini barındıran MT serisine ait 13 motosikleti taşıyan MT tırı, 11-12 Ağustos tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde, 16-17 Ağustos tarihleri arasında ise İzmir Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda meraklılarıyla buluşacak.  Turne kapsamında sürüş deneyimine açılacak modeller arasında MT-10 SP,MT-10, MT-09 SP, MT-09,MT-07,MT-25, MT-125 yer alıyor. Yamaha yetkili bayileri üzerinden kayıt olan her bir motosiklet kullanıcısı YamahaRiding Akademi eğitmenleri eşliğinde şehirde belirlenen rotaları gezecek ve MT serisi motosikletlerin verdiği doyumsuz hazzı yaşayacak.Efsanevi MT serisi ile sıcak temas halinde olacak katılımcılar gün içinde 10:00 -19:00 saatleri arasında devam edecek organizasyonda çeşitli yarışmalar ve müzikle birlikte farklı bir deneyim yaşayacak. 

Yamaha Hyper Naked serisinde 125 cc’den 1.000 cc’ye uzanan MT modelleri bulunuyor. MT Tour sayesinde tüm bu özel MT modelleri, İstanbul ve İzmir sokaklarında onları deneyimleyerek yakından tanımak ve bilgi almak isteyenlerin yakınında olacak. 

 [ad_2]

Source link