[ad_1]

Yeni Yıl Mesajları
Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları yazımız ile karşınızdayız. Yeni Yıl Mesajları yazımızda 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde hayatınızı güzelleştiren tüm insanlara ve ailenize gönderebileceğiniz en güzel Yeni Yıl Mesajları bulunmaktadır. Bir önceki yılın son günlerine girerken, Yeni Yıl umarım bizlere umut getiren ve iyi dileklerimizin gerçekleşebileceği bir yıl olur.

2019 yılına sizler için yazdığımız bu Yeni Yıl Mesajları ile “Hoşgeldiniz” deyin. Bu Yeni Yıl Mesajları en sevdiklerinize göndererek onları ne kadar sevindirebileceğinizi göreceksiniz.

İşte sevdiklerinizle sadece bir kopyala yapıştır yoluyla paylaşabileceğiniz en güzel ve orijinal Yeni Yıl Mesajları…

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları yazımızda eşiniz ve sevgiliniz için en güzel mesajları sizler için derledik.

Yeni Yıl Mesajları

Hayatınızın en karanlık saatlerinde bile, kalan tek mumla sürekli yanında olup, aydınlanmamış alanların hepsini aydınlatacağım. Umarım tüm mutluluklar seninle olur. Mutlu Yıllar!

Umarım bu iyi dileklerim, senin heyecan verici ve büyüleyici bir Yeni Yılı kutlamana yardımcı olur. Sana çok mutlu bir yeni yıl diliyorum.

Yeni Yıl Mesajları
Yeni Yıl Mesajları

Mesafeler bizi ayırsa da kalplerimiz hep bir arada… Mutlu Yıllar hayatımın sevinci!

Yeni yıl senin için aydınlık ve umut dolu olsun, karanlık ve hüzün sizden uzak dursun. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Yeni Yılı’nın başarı, sağlık, refah ve mutlulukla dolu olmasını umuyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Büyük mutluluk ve şansla dolu harika bir yıl geçirmeni dilerim! Sağlığınızı koruyun ve daha yüksek seviyelerde daha yüksek başarılara ulaşın. Harika bir yıl diliyorum!

Artık Yeni Yıl ve bu, yaşam sözlüğünü yenilemek için en uygun zaman. Kıskançlık, nefret, intikam, açgözlülük gibi sözcükleri sözlüğünüzden kaldırın ve yerlerine sevgi, bakım, şefkat, dürüstlük ve memnuniyet gibi kelimeler koyun. Bu, ileride büyük ve suçluluk duymayan bir yıl geçirmenizi sağlayacaktır. Mutlu yıllar…

Hayatımda olman, bana ihtiyaç duyduğum zamanda güvenebileceğim ve arayabileceğim birisi olduğunu garanti ediyor. Bu senenin sona ermesiyle birlikte, bir başka yılın hayatlarımıza girerek, bize birbirimizin her zaman yanında olma şansını elde ediyoruz. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Dünyada henüz görülüp yaşanacak birçok şey var. Hayatını yaşa, yeni ufuklar keşfet, bu yeni yılda yeni maceralara git! Pişman olmayacaksın.

Bu mesaj size ve ailenize en içten selamlarımı iletmek için. Umarım harika bir yıl geçirirsiniz ve bu sefer daha da iyi bir yıl olur sizin için. Yakınlarınızla ve sevdiklerinizle mutlu yıllar dilerim!

Tüm sıkıntılarınızın ve acınızın sadece Yeni Yıl kararlarınız kadar sürdüğünü umuyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Bu yeni yılda size iç huzur, gerçek aşk ve koşulsuz sevinç diliyorum! Yeni Yılınız kutlu olsun!

Yeni Yıl Mesajları 2019

Yıllar gelip gidebilir ama dostluğumuz bir ömür boyu sürecek ve asla düşman olmayacağız. Bu nedenle, güneş batmadan önce, size mutlu ve muhteşem bir Yeni Yıl diliyorum.

Yepyeni bir yıl daha geldi. Enerjilerinizi yeniden şarj edin ve keyfini çıkarın. Tüm endişeleri, kuşkuları ve korkuları bırakın ve sadece gülme, sevme, yaşama politikasını takip edin.

2019 köşede beklerken, sadece bir kez yaşadığınızı, hayatın kısa olduğunu, kuralların çiğnenmek için olduğunu ve eğlenmenin ve anıların yaratılmasının her şey demek olduğunu unutmamak gerekir.

Sizin için zorlukların olmadığı, zihin meşguliyetinden uzak ve koşulsuz sevgi olan yeni bir yıl diliyorum.

Yeni yıl kararımız, her zaman birbirimizin yanında olmak ve bizzat bilmesek bile, ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmek. Gel hadi şu karanlık dünyayı biraz nezaket ve neşemizle aydınlatalım!

Yeni Yılın yeni güneşi size güç ve canlılık getirsin ve Yeni Yılın yeni ayı size huzur ve sükûnet getirsin!

Umarım yeni yılın her bir günü size daha iyi yarılar için değerli bir hazine gibi hizmet eder. Mutlu yıllar!

Yeni bir yıl olsa ve bazı şeyler değişse bile, ortaklığımıza devam etmeyi ve bu bağı uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde sürdürmeyi umuyorum. Size harika bir yeni yıl diliyorum!

Yıllar gelir ve gider, ama bu sene özellikle sağlık ve mutluluk dozunu iki katına çıkarmanızı ve üstüne kucak dolusu sevgi koymanızı dilerim. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Tık! Tık! Ben Yeni Yıl’ım ve senin için tüm sevgi, mutluluk, nimet ve iyi bir servetle buradayım. Lütfen beni kollarınız açık karşılayın!

Bir önceki yıldan çıkış yaptığımız ve yeni yıla girerken, size sevgi, şans, mutluluk ve neşe dolu yürekten dileklerimi gönderiyorum. Yeni Yılınız kutlu olsun!

Yeni Yıl Mesajları

Diğer tarafta fırsat yığınlarıyla sizi bekleyen açılmamış bir kapı var. Bu Yeni Yıl bu fırsatları kaçırma ve başarılı bir yıl geçir.

Allah’tan size 12 ay mutluluk, 52 hafta eğlence, 365 gün başarı, 8760 saat iyi şans, 52600 dakika iyi sağlık ve 31536000 saniye coşku ve mutluluk diliyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Bu Yeni Yıl, bana büyük miktarda para verecek ve sonsuza dek beni unutacak bir banka arıyorum. Bir tane bulursanız bana haber ver! Bu arada Mutlu Yıllar!

Çevremizdeki bütün dünya bir yıl daha yaşlanırken, umarım her zaman olduğu kadar genç ve neşeli kalabilen bir kalbe sahip olursunuz.

Belki bu yılbaşı bütün hayallerinizi gerçekleştirecek bir yılbaşı olacak! Bu yüzden ona neşeli ve canlı bir ruh ile ona başlayın. Müreffeh bir yeni yıl dileğiyle!

Bu Yeni Yılın tüm saniyeleri, dakikaları, saatleri, günleri, haftaları ve ayları size büyük bir neşe ve şans getirsin! Yeni Yılınız kutlu olsun!

Hayatımızda yeni bir sayfa daha açtığı için Allah’a şükretmeliyiz. Her anı sonuna kadar yaşamak dileğiyle!

İşte size özenle sarılmış, iyi niyetle bağlanmış ve içten dileklerle mühürlenmiş bir sevgi armağanı. Mutlu Yıllar!

Gelecek yılın her bir günü, kapınıza mutluluk, heyecan ve tatlı sürprizler getirsin! Siz ve tüm sevdiklerinize muhteşem bir Yıl dileğiyle.

Geçen yılın tüm acılarını, acılarını ve başarısızlıklarını unutun. Bu yıla gerçek ve büyük bir gülümseme ile hoş geldin deyin. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Yeni Yıl, yeni ufuklar açmak ve tüm hayalleri gerçekleştirmek için mükemmel bir zamandır. İçinizde bulunan gücü ve cesareti yeniden keşfedin ve ilerlemeye devam edin.

Yeni Yıl Sözleri

Yeni yılda, tüm sıcak hatıralara geri dönüyor, başarılarımızdan gurur duyuyor ve önceki hatalarımızdan ders alıyoruz. Sonsuz eğlence ve kahkaha dolu bir yıl bizi bekliyor.

2019’un ilk güneşinin doğuşundan önce, tüm güneş ışınlarını sizin için başarı ve mutluluk nimetleriyle boyayalım. Size harika bir Yeni Yıl diliyorum!

Bu Yeni Yıla girerken, ikimiz de birbirimiz için her zaman yanımızda olacağımıza söz verip her düşüşün ve eksikliğin üzerine çıkacağımıza söz verelim. Yeni Yılımız kutlu olsun!

Başarıya giden yolda olduğunuz zaman, en önemli kural ilerlemeye devam etmek ve asla geriye bakmamaktır. Umarım bu Yeni Yıl’da hedefinize ulaşabilir ve değerli bir yolculuğa çıkabilirsiniz!

Bu Yeni Yılda, kendine bir söz verelim. Daha iyi bir insan, daha iyi bir aile üyesi ve en önemlisi ülkemiz için daha iyi bir vatandaş olma sözü verelim. Mutlu Yıllar.

Sizin için iyi dileklerim sadece önümüzdeki yılla sınırlı değil… Harika bir Yeni Yıl diliyorum.

2018 çıkıyor… Yeni Yıl 2019 geliyor! Bir dönüş yapın, bir dönüş yapın ve bütün gece dans edin. 365 günlük eğlence ve keyif diliyorum.

Eğer mutluysanız, bu Yeni Yılı yüzünüzde bir gülümseme ile kutlayın. Eğer mutlu değilseniz, yine de yakınlarınız ve sevdikleriniz bu yeni yıla gülün.

Geride kalan ya da söylenmeyen bir şeyler var ama ihmal edemeyeceğim şey size mutlu bir Yeni Yıl diliyorum.

Hayatınızda tekrar bir Yeni Yıl görebildiğiniz için şükredin. Geçmişteki kusurlarınızdan öğrenin ve yüksek moralle çalışmaya devam edin. Mutlu Yıllar.

Size çok mutlu bir Yıl diliyorum! Günü sevdiklerinizle kutlayın ve Yeni Yıl’ın kapısını neşe ile çalın!

Yeni Yıl’ın size ve sevdiklerinize dünyadaki tüm sevgi, şans ve mutluluk getirmesini diliyorum. Yeni Yıl’da sana en iyi dilekler ve sevgilerimle…

Yeni Yıl Mesajları ve SMS

Bu güzel günlerde, müthiş bir Ocak, huzurlu bir Şubat, keyifli bir Mart, güzel bir Nisan, stressiz bir Mayıs, neşeli bir Haziran, mutlu bir Temmuz, mübarek bir Ağustos, harika bir Eylül, şenlikli bir Ekim, güzel bir Kasım ve nihayetinde en mutlu ve umut dolu bir Aralık diliyorum! Ve sonuncu ama bir o kadar önemli heyecan verici ve büyüleyici bir Yeni Yıl diliyorum.

Her gün batımı, hayatımızdan bir gün daha götürse bile, her gün doğumu, sadece bizim için umutlar ve fırsatlar ile dolu yeni bir gün getirir. Her gün en yüksek potansiyele sahip olun. Mutlu Yıllar.

Kimse hatalarını düzeltmek için zamanında geri dönemez. Öyleyse geçmiş hakkında düşünmeyi bırakın, şimdiki zamanda daha parlak bir gelecek yaratmak için çalışın. Mutlu Yıllar…

Evinizde sevinç ve kalbinizde sıcaklık olsun. Yeni Yıl yaklaştıkça, sizin için iyi haberleri ve sevgiyi beraberinde getirmesini umuyoruz!

Yeni Yıl karlı kış gecelerinde yolunu bulurken, size sıcak bir merhaba ve sıkı bir kucaklama yolluyor! Yeni Yılınız mutlu olsun!

Kendiniz için yapabileceğiniz en güzel hikâyeyi yazınız. Yeni bir yılın yeni kitabını açın ve yazmaya başlayın!

Önceki yılın tüm hoş olmayan deneyimlerini unutun ve sizin için saklanan mutlu şeyleri dört gözle bekleyin. Mutlu yıllar!

Yıl sona ererken, bütün olumsuzluklar ve zorluklar da sona ersin; Yeni Yıl, sadece olumlu şeylerle gelsin… Sizin ve bizim için… Mutlu Yıllar.

Yeni yılın her günü, tatlı bir kokuyu yavaş yavaş yaydığı bir çiçeğin kıvrılmış yaprakları gibi hoş sürprizlere, katman katman olarak ortaya çıkarıyor.

Sizin için en iyi dileklerim sadece bir sonraki yılla sınırlı değil, yaşadığınız tüm bu yıllar boyunca, bu yaşamda ve ötesinde. Yeni Yılınız kutlu olsun.

Umarız Yeni Yıl Mesajları yazımızı beğenmişsinizdir.

Eklemek istediğiniz Yeni Yıl Mesajları ve en beğendiğiniz Yeni Yıl Mesajları hangileri? Lütfen yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest ve  Youtube hesaplarımızdan takip ederek bize destek olunuz.

Yazımızı Değerlendirebilirsiniz

[Toplam: 3 Ortalama: 5]

[ad_2]