29 Kasım 2021 Pazartesi burç yorumu – Günlük burç yorumları

Bugün ne yapılabilir? İletişim gezegeni Merkür bugün Güneş ile dış kavuşum yapıyor ve dolayısı ile oldukça süratli aşama kaydediyor. Bu şekilde zamanlarda data akışı hızlanarak bizi yeni değerlendirmelere, kararlara götürebilir. Bugün saat 11:54’ten itibaren Terazi burcuna ilerleyecek olan Ay karşılıklı görüşmelerin, sözleşmelerin de bizi duygusal açıdan etkileyebileceğini konu alıyor.

Nelerden kaçınmalı? İletişim olanaklarını iyi kullanalım. Pazarlık edilmesi ihtiyaç duyulan durumlar var. Kurumsal mevzular içinde daha özenli ve dengeli olmaya çalışmalıyız. Bugün sezgilerimizden de yararlanabilir ve enerjimizi daha ruhsal mevzulara, fedakarlıklara yöneltebiliriz. Yaratıcı hayal gücümüzü iyi kullanmaya bakalım.

Maya takviminde bugün

Galaktik ton  6/Yılan Akış içinde ilerleyebiliriz. Daha derin ve düşünceli olabiliriz. İç dünyamıza daha oldukça dönebiliriz. Bu burç ruhsal enerjiler, içsel temalarla yakından ilişkilidir. Bugün maddi mevzular ve içsel açıdan bizi kontrol eden ikilemler içinde kalabiliriz. Duygusal dönüşümlerin dikkat çekebileceği anlaşılıyor.

(Toplam: 8, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer

Sliding Sidebar