Çukur 51. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yeni Bölümde Ortalık Kızışıyor! Yamaç: Dost Yüzü, Kardeş Yüzü…

[ad_1]

Çukur bu akşam yayınlanacak yeni bölümde işler karışıyor. Son bölümün bitmesi ile kafalarda bir çok soru işareti oluşmuştu. Yamaç’ı kimin vurduğu, eski halinden eser kalmayan, başı boş savrulmaya başlayan Çukur’un akıbeti merakla bekleniyor.

Yeni bölüm fragmanında Yamaç’tan beklenen bomba açıklama takipçileri tatmin etmiyor. Yamaç’ın gözlerini açmasıyla, büyük sevinç yaşanırken, Selim herkesin merakla beklediği soruyu soruyor. Yamaç’ı vuran Kim? Yamaç’ın verdiği cevapla kardeş diyecek kadar yakın bir kişinin canına kastettiği anlaşılıyor. İşte, merakla beklenen Çukur fragman…

Reyting rekorları kıran ve zirvenin vazgeçilmezi olan Çukur’da Yamaç’ın vurulması tüm dengeleri değiştiriyor. Beklemediği anda 2 kurşun yiyen Yamaç, Selim sayesinde hastaneye kaldırılır. Korkunç haberi alan herkes perişan olur. Yamaç, hastanede yaşam savaşı verirken, kardeşleride Yamaç’ı vuran kişiyi bulmak, intikamlarını almak için harekete geçer. 

Küllerinden tekrar doğmaya çalışan Çeto ve Mahsun, amaçlarına ulaşacak adımlar atar. Mahsun’un Sena ile konuşmasını yanlış yorumlayan Selim, Sena’ya imalı bir soru sorar. Vartolu ve Cumali arasındaki gerginlik, Saadet sayesinde azalmaya başlar. Mahsun’a silah doğrultan Selim, gördüğü manzara karşısında şok olur. 

Kurşunların hedefi olan Yamaç’ın yardımına Selim yetişir. Haberi alan Koçovalı ailesi perişan olur. Yamaç’ı kimin vurduğu merak edilirken, son bölümün peşinden yeni bölüm fragmanı (yeni bölümden ilk sahne) sorgulanmaya başlar.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizi son zamanların sevilen oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ı aynı yapımda buluşturuyor. Çukur dizisinin yeni bölümü pazartesi akşamı sizlerle.

Çukur Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

”Yamaç’ı Celesun mu vurdu?” başlığıyla yayınlanan fragmanda, Yamaç’ı Celesun’un vurduğu görülüyor. Bir diğer fragmanda ise Kemal’in… Yaşanan hayal mi yoksa gerçek mi merak edilirken, beyinleri yakan, zihni sorularla dolduran dizide, heyecan gittikçe artıyor. 

Çukur son bölümü ile yıkıp geçti. Özlenen aksiyon sahneleriyle ekranlara gelen dizi izleyiciden tam not aldı. Karakuzulara büyük bir darbe vuran Koçovalılar, eski ihtişamlı, kudretli günlerine hızlı bir geçiş yaptı. Yamaç’ı vuran kim? Müzikleri ile de adından söz ettiren dizi Vartolu ve Cumali’nin kozlarını paylaştığı gergin dakikalara sahne oldu.

Yayınlanması beklenen yeni fragman için heyecan artıyor. Yamaç’ı vuran kişi belli olacak mı? Finalde Yamaç’ın vurulduktan sonra ”neden” diye sorması tanıdığı biri olduğu ihtimalini arttırıyor. Yamaç’a ihanet eden, canına kastedecek kadar kin tutan isim yeni bölümde belli olacak. 

Çukur son bölüm Yamaç’ın vurulma sahnesi ile bitmiş ve yeni bölüm büyük merak uyandırmıştı. Yayına bir süre ara veren dizi nihayet yeni bölüm fragmanını yayınladı. Yeni fragman heyecanın, aksiyonun tavan yapacağı sinyallerini verdi. Son bölümde vurulan Yamaç, hastaneye kaldırılıyor. Kimin vurduğu gizemini korurken, Vartolu’nun Çeto’ya ateş etmesi dikkat çekiyor.

Son bölümde; Saadet’i kurtarma operasyonu için düğmeye basılır. Amaç hem sağsalim Saadet’i kurtarmak hem de Karakuzular’a hakettikleri cezayı verebilmek. Yamaç’ın yaptığı plan tıkır tıkır işler ve Karakuzular, büyük bir darbe alır. Tüm kardeşlerin bir olması, Çukur’un ayağa kalkmaya başladığının sinyallerini verir. Bu arada Ersoy, Çeto tarafından feci şekilde öldürülür. Son sözleri ise Mahsun’un kafasını bulandırmaya yeter.

Saadet’in özgürlüğüne kavuşması sonrası İdris’in evinde buluşma gerçekleştirilir. Koçovalılar, eksikler olsada aile birliğini sağlamanın mutluluğunu yaşar. Fakat bu mutluluk uzun sürmez. Cumali, Vartolu’yu öldürmek için Çukur mezarlığına götürürken, Yamaç ise kimliği belirsiz kişi tarafından vurulur. Yamaç’ı yaralayan sadece kurşun değil, tanıdığı neden yaptığını anlayamadığı kişi tarafından vurulmasıdır.


Çukur Dizisinde Erkan Kolçak Köstendil Adından Söz Ettiriyor

Haftanın neredeyse hergünü her televizyon kanalında iddaalı diziler yer alıyor. Bu diziler arasında hatrı sayılır reyting oranları alan show tv’nin dizisi çukur’da yer alıyor. İçerde dizisinin bir kısım oyuncusunun yer aldığı çukur dizisi diğer oyuncuları ilede göz dolduruyor. Her dizide olduğu gibi bu dizide de izleyiciye kendini sevdiren Vartolu Erkan Kolçak Köstendil son dönemin en iyi oyuncuları arasında yer alıyor.

​KamuAjans.com – Özel Haber[ad_2]

(Toplam: 84, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer

Sliding Sidebar