elbi-urun-serilerinde-degisim-ruzgarlari-esiyor

Elektrik anahtarları, prizleri ve grup prizlerin üretiminde Türkiye’nin gururu olan kuvvetli üreticisi Elbi’nin, ürün serilerine yeni eklediği birçok üyesi görücüye çıktı.

Çağdaş tasarım trendlerini yakından takip eden Elbi’nin, AR-GE ekibinin mühendislik dokunuşlarıyla tüketicilere güzel duyu ve kaliteyi bir arada sunan ürünlerin her biri, mekanların olmazsa olmaz yıldızları olmaya aday..

Değişen tasarım trendlerini izleyerek, iç mekanların güzel duyu görünümüne verdiği önemle üretimdeki inovasyonel yapısını korumuş olan Elbi, anahtar ve priz sektöründeki önder konumuna uygun şekilde geliştirdiği Zena ve Vega modüllerle uyumlu yeni Arya Natural&Silverline ve Arya Efekt serileriyle her tür yaşam alanına uygun seçeneği tüketicilerle buluşturdu.

Yalnız Görüntü Değil, Aynı Zamanda Dokunsal Edinim; Arya Natural Serisi

Arya Natural serisi bir tek görsel olarak değil, bununla birlikte deneyimsel olarak da zenginlik sunuyor. Naturel malzemelerin dokusu ve yüzeyi, iç mekanlarda bulunanların duyusal deneyimini artırıyor, ruhu dinlendiriyor ve zihni sakinleştiriyor. Bu serideki ürünler, kullanıcılarına minimalist bir yaşam tarzıyla uyumlu bir iç mekan deneyimi vadediyor.

arya-natural-karbeyaz

Zarif ve Çağdaş Tasarımın Buluşması; Arya Silverline

Silverline serisi, zarif görüntüsüyle çağıl çizgilerini başarıyla harmanlıyor. İnce ve şık çizgileriyle dikkat çeken bu seride, parlak metal renkler çağıl iç mekanlara sofistike bir dokunuş katıyor.

arya-silverline-fume

Silverline serisi, dekorasyon tercihlerinde minimal bir biçim deneyimlemek isteyenler isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Metal Görünümle Gelen Aristokrat Güç; Arya Efekt

Arya Natural ve Silverline serileriyle uyumlu olarak sunulan Arya Efekt serisi, metal görünümüyle alışılmadık bir şıklık sunuyor. Plastik malzemeyle üretilen çerçeveler, hususi kalıp değişimleri yardımıyla montaj yapıldığında metal çerçevelerle neredeyse birebir benzerlik gösteriyor.

arya-efekt-mistik-gri

Arya Efekt serisi iç mekanlara; Otantik Füme, Mistik Gri, Karbon Siyah ve Rustik Titanyum renk seçenekleri ve metalik görüntüsüyle aristokrat bir güç hissi armağan ediyor.

Yenilikçi ve Güzel duyu Ürünlerle Mekanlarınızı Tekrardan Keşfedin

Elbi Elektrik, alan kişi beklentilerini en üst düzeyde karşılamak suretiyle geliştirdiği Arya Natural, Silverline ve Arya Efekt serileriyle elektrik, inşaat, mimari, mobilya ve dekorasyon sektörlerine yepyeni bir nefes getiriyor.

Güzel duyu ve fonksiyonellik arasındaki dengeyi muhteşem şekilde yakalayan serilerle, iç mekanlarınızı tekrardan keşfetmeye hazır olun.

Yeni serilerle ilgili daha çok data almak ve ürünleri yakından incelemek için bölge satış sorumluları ve Elbi Bayileriyle iletişime geçebilirsiniz..

(Toplam: 1, Bugün: 1 )