Elite World Chefs lezzet tutkunlarını bir araya getiriyor

[ad_1]

Türk Mutfağı’nın vazgeçilmezi olan kebap yapımını öğrenmek isteyenler ‘Kebaba Dair Her Şey’ etkinliğinde; şişe kebap saplama, şişlik etlerini soslamanın yanı sıra lavaş, tırnak pide, çiğ köfte ve içli köfte yapımını da öğrenecek. Minimum 6, maksimum 20 kişiden oluşan atölye dersi için rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Rezervasyon için 0212 404 05 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca biletler www.biletix.com adresinden temin edilebiliyor. İki saat sürecek ‘Kebaba Dair Her Şey’ atölyesinin fiyatı ise 59TL. 

Seçkin lezzetler Elite World Chefs’te…

Elite World Hotels, çikolata yapımından pasta süslemeye, et soslama ve pişirme tekniklerinde, pizza ve ekmek yapımına kadar Türk ve Dünya mutfağından birbirinden farklı lezzetleri özel sunumlarıyla misafirleri  ve katılımcıları ile  buluşturuyor. ‘Elite World Chefs  Workshop’ programlarında, günlük ve haftalık olarak  hazırlanan menüler ve sertifika programları katılımcılara sunuluyor. 

Katılımcılar, Elite World Hotels şefleri ile birlikte hazırladıkları yemekleri dilerlerse workshop  boyunca tüketebiliyorlar  ya da Elite World Chefs’in temin ettiği ambalajlar ile evlerine götürebiliyorlar. Belirlenen gün ve tarihlerde workshop gruplarına katılan mutfak severler, workshop programları sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarına da kavuşuyorlar.
 [ad_2]

(Toplam: 12, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer

Sliding Sidebar