İzmirim Kart bakiye sorgulama ve karttaki bakiyenizi öğrenme işlemini iyi mi yapabileceğini derledik. İzmir genelindeki İzmirim Kart satış noktası logosu olan bayilerden satın alınabilen İzmirim Kart’ta ne kadar para kaldığını sorgulamak ve öğrenmek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

İzmirim Kart Bakiye sorgulama şekilleri neler?

  1. İzmirim Kart yükleme noktalarında kart okutma yöntemi ile sorgulama
  2. İzmirim Kart resmi sitesi üstünden kart ilave ederek sorgulama işlemi gerçekleştirme
  3. İzmirim Kart mobil uygulaması üstünden kart ilave ederek bakiye sorgulama işlemi gerçekleştirme

İzmirim Kart Bakiye sorgulama internet sayfası üstünden iyi mi yapılır?

Ilk olarak https://www.izmirimkart.com.tr/ websitesinde online işlemler kısmına giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için kısayol olarak https://www.izmirimkart.com.tr/giris adresini kullanabilirsiniz. Burada üye girişi yaptıktan sonrasında karşınıza çıkacak olan Kayıtlı kartlarım sekmesi altında “İzmirim Kart Ekle” seçeneğine tıklayarak kartınızı sisteme ilave ettikten sonra sistem üstünde kartınızda ne kadar bakiye kaldığını görebilmeniz mümkündür.

İzmirim Kart mobil uygulaması üstünden bakiye iyi mi sorgulanır?

İzmirim Kart mobil uygulamasını telefonunuza kurduktan sonrasında üyelik girişi yapmanız gerekmektedir. Kayıtlı Kartlarım kısmından Fizyolojik İzmirim Kart Ekle seçeneğini kullanarak kartınızı ekleyip kartınızda yer edinen bakiyeyi denetim edebilmeniz mümkündür.

İzmirim Kart Mobil uygulama indirme bağlantıları

Android

iOS

İzmirim Kart internet sayfasına iyi mi üye olunur?

https://www.izmirimkart.com.tr/kayit bağlantısına tıkladıktan sonrasında istenilen detayları (Telefon nuamrası ve parola girişi) yaparak kayıt olabilmeniz mümkündür.

(Toplam: 1, Bugün: 1 )