Sekiz yıl süresince 50 bini aşkın son kullanıcının altın ve gümüşe süratli ve kolay erişimini elde eden Maritza Kıymetli Madenler A.Ş., şimdi yeni nesil bir fintek uygulaması ile bu deneyimi bir üst seviyeye taşıyor. Kullananların avantajlı fiyatlarla altın, gümüş, platin ve paladyum benzer biçimde kıymetli metalleri alabildikleri, satabildikleri, saklayabildikleri ve komisyon ödemeden birbirlerine dönüştürebildikleri Yatırımım Trader uygulaması hizmete sunuldu. Hesapların ve kişisel verilerin bankalarda olduğu benzer biçimde ileri güvenlik sistemleri kullanılarak internasyonal standartlarda korunduğu bu uygulamada, kullanıcılar bir bankanın sunmuş olduğu konforda sadece oldukça daha uygun fiyatlarla yatırımlarını yönetebilecekler.

Kullanıcı dostu ara yüzü ve gelişmiş işlem araçları ile güvenli, süratli ve ergonomik işlem pozitif yanları elde eden bu platform, tüm bankalar üstünden Havale / EFT / FAST ve Kredi Kartı ile 7/24 işlem kabul ediyor. Kullanıcılar banka hesaplarındaki altın, gümüş benzer biçimde kıymetli metallerini Yatırımım Trader’daki hesaplarına isterlerse olduğu benzer biçimde isterlerse de TL olarak gönderebiliyorlar. Kullanıcılar portföylerinde bulunan birikimlerini fiziki kıymetli metal olarak adreslerine isteyebilir yada TL, altın olarak banka hesaplarına geçirme edebilirler.

Yüksek hacimli işlemler, süratli alış satışa uygun altyapısı ve suni zekâ destekli yatırım asistanıyla; risk getirisi haritası, riske maruz kıymet, teknik grafikler, kıymetli metaller arası korelasyon, çarpanlar ve bilgilendirme videoları benzer biçimde birçok değişik araştırma ve çözümleme araçlarıyla donatılan bu uygulama, süratli değişen piyasa koşullarında kullanıcılarına/yatırımcılarına büyük kolaylık sağlamayı hedefliyor.

Avantajlı kurlarla işlem yapma imkânı sunuyor

Finansal veriler söz mevzusu olunca teknoloji, hız ve kesintisiz verinin oldukça mühim bulunduğunu belirten Yatırımım Trader İş Geliştirme Müdürü Ozan Canbaz; Kıymetli maden alım satım platformu olan Yatırımım Trader, alanında deneyimli internasyonal borsa tecrübesi olan yazılımcılar ve finans mühendislerinden oluşan bir ekip tarafınca hazırlandı. Yatırımım Trader altın sektörünün bizzat içinde olan Kapalıçarşı piyasasına egemen, sektörün ve kullananların gereksinimlerini bilen ve bu tarz şeyleri en iyi şekilde cevaplayan benzersiz bir fintek platformu oldu. Bu uygulama ile kullanıcılarımıza devamlı ve her yerde sorunsuz bir fiyat seyretme ve işlem yapmanın konforunu yaşatmayı hedefliyoruz. Kullanıcılarımız bankaların yüksek makaslarına, kuyumcularda fiziki alım satım hantallığına ve gizleme riskine maruz kalmadan banka konforunda uygulamamız üstünden 7/24 işlem yaparak fiziki karşılığa dayalı sıradışı bir alım satım deneyimini bu platform yardımıyla yaşayabilecekler dedi.

Yatırımım Trader Avantajları