[ad_1]

– Kocaeli, Türkiye

Bir kere daha farklı bir incelemeyle sizlerleyiz. Bu sefer konuğumuz, BMW M ailesinin en küçük seçeneği olan M2. Üstelik bu araç standart donanımıyla değil, M Performance parçalarıyla videomuza konuk oluyor. Aracın üzerinde yapılan değişiklikleri fark etmek zor değil. Karbon fiber yan aynalar ve egzoz çıkışı kaplamaları, M renklerine sahip gövde grafikleri ve siyah renkli ön panjur görsel yenilikler olarak sayılabilirken yine karbon fiberden üretilen splitter, yan etekler, difüzör ve spoiler aerodinamik farklılıkları tamamlıyor.

Bu da ilgini çekebilir:

İç mekanda da değişim devam ediyor. Vites kolu, ara konsol ve kapı içlerinde karbon fiber trim parçaları dikkat çekerken farklı paspaslar ve yeni bir direksiyon simidi gözden kaçmıyor. Bu direksiyon simidinde sadece karbon fiber süslemeler yok. Aynı zamanda Alcantara kaplı olması sayesinde elden kaymaması gibi bir özelliği daha var. Üstelik tepesinde yer alan gösterge sayesinde aracın çektiği G kuvveti ve vites değiştirme göstergesini de sunabiliyor.

İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirdiğimiz sürüş çok zorlayıcı olmadıysa da kesinlikle eğlenceliydi. Daha da önemlisi BMW 2 Serisi’nin nasıl gerçek bir M aracına dönüştüğünü gözler önüne serdi.

[ad_2]