Rüyada Açgözlü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Açgözlü Görmek Ne Demek? Aç Gözlü Biri İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada Açgözlü Görmek Ne Demek? Aç Gözlü Biri İle Konuştuğunu Görmek adlı rüya tabirini görüntülüyorsunuz. Değişik tabirleri görmek için rüya tabirleri sayfasına gidebilirsiniz.

Rüyada açgözlülük yaptığınızı görmek, gön­lünüzü sarmış olan üzüntü dalgasından bir süre daha kurtulama­yacağınıza işarettir. Rüyada birilerini yada kendinizi aç gözlülük yapmış oldu­ğını görmek, hastalık geçirileceği ve gönlündeki üzüntü ve sıkıntının bir süre daha devam edeceğine işarettir.

Değişik Bir Rüya Yorumcusuna Gore:

Açgözlü olmak gerçek hayatta sevilmeyen ve istenmeyen bir davranıştır. Rüyada görülmesi ise rüya yorumcuları tarafınca değişik yorumlanmaktadır. Rüya yorumcuları açgözlülüğü iki değişik şekilde açıklamaktadır. Peki rüyada açgözlü görmek ne demek? Açgözlü biri ile konuştuğunu görmenin anlamı ve yorumları hakkında tüm bilgileri derledik.

Rüyada açgözlülük hastalık geçirmeye ve sıkıntının bir süre daha devam etmesi anlamına gelmektedir. Bununla beraber değişik yorumları da bulunur.

Rüyada Açgözlü Görmek Ne Demek? 

Rüyada açgözlü birisini görmek rüya sahibini kazancı ile iktifa etmeyerek daha büyük işler ardında koşacağına ve elde etmek için de meşru yollara başvuracağına işaret etmektedir. Bundan dolayı rüya sahibi fena durumlar ile baş başa kalacaktır. Başka bir rivayete bakılırsa ise sıkıntıların bir süre devam edeceğine ve sıkıntılar yüzünden zayıf düşerek hafifçe bir halde hastalık geçireceğine işaret eder.

Rüyada Aç Gözlü Biri İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada aç gözlü biri ile konuştuğunu görmek talep ve beklentileri fazlaca fazla olan birine ve bu kişinin artık rüya sahibini fazlaca yorduğuna yorumlanmaktadır. Devamlı kişinin hayatına müdahale etmeye çalışan ve kendi çıkarına bir şeyler meydana getiren birisi var ise bu kişiden uzaklaşmak isteyecektir.

(Toplam: 1, Bugün: 1 )