[ad_1]


Rüyada cin ile cinsel ilişkiye girmek

Rüyada cin görmek genel olarak iyi yorumlanmaz. Görmek bile genel olarak hayra yorumlanmaz iken rüyada cin ile cinsel ilişkiye girmek haliyle kötüye yorumlanır. Eğer rüyanızda ilk defa cin, yada benzeri kötü-iğrenç bir varlık görüyorsanız çok fazla üstünde durmamakta, fazla konuşmamakta fayda var demektir. Eğer ilk defa görüyorsanız, mümkünse hemen unutun.

Rüyada cin görmek genel olarak 3 şekilde yorumlanır.

1. Gerçek dünyada size zarar vermek isteyen kötü insan(lar)

Gerçekten de hilekar, sahtekar ve size zarar vermek isteyen kötü insanlarla karşılaşa bilirsiniz ve algılarınızı açmaz iseniz, kesinlikle bundan zararlı çıkacağınıza, hayal kırıklığına uğrayacağınıza işaret eder. Aslında rüyalarda bir çok şey “Size zarar vermek isteyen düşman” olarak yorumlanır. Ama “Cin” bu listede en kötüler arasındadır. Yani size yıkıcı-zarar verme potansiyeli en yükseklerdendir. Eğer rüyanızda cin ile cinsel ilişkiye giriyorsanız, az önce belirttiğim, gerçekten size zarar vermek isteyen, hilekar, düzenbaz bir adamın eline hançer verip, sırtınızı dönüyorsunuz demektir. Cinsel ilişki aynı zamanda SIRLARINIZ da demektir. Yanı bu kişiye tüm sırlarınızı da veriyorsunuz demektir. Bu nedenle hem şuanda ki hayatınızda hem de yakın zamanda tanışacağınız insanlara karşı dikkatli olun.

2. Büyü/Size yapılan büyü/karabüyü

Çoğu insan bunun nedenini bilemez, yada yorumlayamaz ama rüyada cin görmek üzerinize yapılmış bir büyüyü ifade edebilir. Rüyada cin görmek kendisine büyü yapılmış insanlarda görülen belirtilerdendir.

3. Cin-Karabasan veya Benzeri Kötü Varlıkların musallat olması

Cin-Karabasan yada benzeri kötü ruhların size musallat olduğuna yorumlanabilir. Böyle durumlarda rüya sahibi sık sık kabuslar görür. Normal insanlardan daha fazla kötü rüya-kabus görür. Bu rüyaları cinlerin gösterdiklerine inanılır çünkü kötü ve insanı olumsuz etkileyen rüyalardır.

Bu kabuslar genelde: Uzun veya kısa boylu insanlar-varlıklar görmek, kan gölünde veya deniz üzerinde yürümek, eski pis harabelerde, bataklıklarda yada tekin olmayan yerlerde gezmek, bazı hayvanlar tarafından korkutulmak, ıssırılmak, parçalatılmak yada bu kötücül hayvanlarla ilişkiye girmek, yada cinler, karabasanlarla cinsel ilişkiye girmek, yerin altına kaçırılmak gibi … şeklinde olur.


Yukarıda da belirttiğim üzere, rüyada butür varlık görüyorsanız, mümkün ise hemen unutmanızda fayda vardır. Bazı durumlarda yorumlar gördüğünüz rüyaya, ve detaylara göre değişecel olsa da bende çok uzatmayacağım.


Yüce Allah’ın ateşten yarattığı akıl sahibi varlıklardır. Gözle görünmezler. Çeşitli şekillere girerek insanların beceremedikleri bazı işleri başarırlar. İçlerinde Müslüman olanları da vardır. Cinlere inanmamak küfürdür. Çünkü Kur’anda hususi olarak “Cin Sûresi” bile mevcuttur. Internette/Google da araştırma yaparsanız Cin Süresine ulaşabilirsiniz.

Pek çok ayet-i Kerime’de cinlerden bahsedilir. Şeytan (İblis) de bir cindir. Cinlerin Müslüman olmayanları bazen insanlara musallat olarak onları doğru yoldan çıkarmak isterler. Hakiki müminlere ise bir tesirleri olamaz. Cinler Hz. Süleymandan önce yeryüzünde serbestçe dolaşıyorlardı. Hz. Süleyman onları idaresi altında topladı. Peygamberimizin Kur’an okuyuşunu dinleyerek Müslüman olan cinler vardır. Peygamberimize bu sebeple İnsanların ve Cinlerin Peygamberi denilir.

 

[ad_2]

Source link