[ad_1]


Rüyada sevgiliden ayrılmak

Rüyada ayrılık görmek, genel olarak çok hoş anlamlar taşımaz. Rüyada sevgiliden ayrılmak, hayatta meydana gelecek bazı karmaşalara, huzursuzluklara ve problemlere delalet eder.Tanık olduğunuz veya yaşadığınız kötü olaylara, sevgiliniz ile yaşadığınız sorunlara çözüm bulamadığınıza, sıkıntıya ve üzüntüye işaret eder. Sevgilinizle aranızda ki fikir çatışmasına, zihin karışıklığına, azalmasını beklediğiniz sorunların artmasına, ağız tadınızın kaçacağına işaret eder. Bilinçaltınızın bu ayrılığı yaşamanız gerektiği konusunda bir uyarısı olabilsede Rüyada sevgiliden ayrılmak, kötü ve üzücü olaylar karşısında çaresiz ve yalnız kalmaya, üzülmeye işaret eder. Zor ve sıkıntılı günlerin yaklaştığına, önünüze engellerin çıkacağına, ve dikkatsiz olursanız tüm bu sorunlarla tek başınıza yüzleşmek zorunda kalacağınıza işaret eder.


Rüyada sevgiliden ayrılmak, mutsuz olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının adeta bir kabusa döneceği ve bu durumdan çok etkilenip, uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı anlamına gelir. Rüyada sevgiliden ayrılmak, yaşadığınız kalp ve hayal kırıklığından dolayı şoktaymış veya bitkisel hayattaymış gibi ruhsal sorunlar yaşayacağınız bir döneme işaret eder.

Rüyada sevgiliden ayrıldığını ve ağladığını görmek

Rüya sahibini sevgilisi ile gerçek hayatta sorun yada sorunlar yaşıyor ise bu rüya gerçek anlamda bir ayrılığın habercisi olabilir. Bu nedenle aranızdaki bazı sorunlardan veya sevgilinizin aksiliğinden dolayı söylemekten çekindiğiniz ve içinize attığınız şeyleri yakın zamanda sevgilinize söylemeli, aranızda ki sorunları çözmelisiniz.


Çünkü sevgiliniz ile aranızda bir kırgınlık, dargınlık, küskünlük var ise ve rüya sahibi bu sorunları çözmez ise, yukarıda da belirttiğim üzere bu rüya bir ayrılığın, bitişin habercisi olabilir. Bu nedenle rüya sahibi, sevdiği kişiye karşı duygu, düşünce ve değerlerini önemsediğinizi ona hissettirmeli yani sevdiğinize karşı, pozitif duygularınızı daha çok söylemeli, aranızda ki kırgınlıkları, sorunları çözmelisiniz.(Sevg,linzle aranızda ki bağ-ip kopmak üzere)


Bazı durumlarda ise bu rüya, korkunuzun habercisidir. Partnerinizi öyle çok seviyorsunuz ki, artık onsuz olmak istemiyorsunuz, onsuz olmaktan korkuyorsunuz demektir. Bu nedenle kaybetme korkusu yaşıyor olabilirsiniz.


Rüyada sevgiliden ayrılmak, kimi durumlarda ise aile yaşantınızda büyük değişiklikler, yenilikler olacağına işarettir. Bu büyük yenilikler, büyük değişiklikler ise ne yazık ki yanında bir takım sorunları da beraberinde getirecek. Bu nedenle bu rüya genel anlamda iyi yorumlanmaz. Büyük değişimler, yanında çözmeniz gereken büyük sorunlarıda beraberinde getirecek.

Rüyada sevgilinin asabi davrandığını görmek

Rüyada sevgilinin sinirli davrandığını görmek, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılıyor demektir. Bu dedikodular yüzünden gerçek yaşamdaki sevgilinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir ve sorunlar yaşayabilirsiniz..

Rüyada sevgiliye kızmak

Rüyada sevgiliye kızmak, kimi yorumculara göre hayra yorumlanır. Sevgilinizle sorunlarınızı aranızda açık bir şekilde konuşarak çözüme kavuşturacaksınız demektir.

Ancak kimi yorumculara göre ise Rüyada sevgiliye kızmak, hayra yorumlanmaz. Sevgili ile ayrılık çanları çalıyor !!!

Rüyada sevgili ile kavga etmek

Rüyada sevgili ile kavga etmek, sevgiliniz varsa onunla ile aranızın daha iyi olacak, sevgiliniz yoksa yakın zamanda bir ilişki başlangıcı yapmaya yorumlanır.

Rüyada aldatıldığı için sevgili ile ayrılmak

Rüyada aldatıldığı için sevgiliden ayrılmak, dost sandığınız, sevgili gibi çok değer verdiğiniz yakın ilişki kurduğunuz ama gerçekte size genelde zararı dokunan bir kimse ile yolları ayırmaya işaret eder. Bazen ondan dolayı zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada sevdiğini başkasıyla evlenirken görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla evlenirken görmek, hayatınızda mutluluğunuz ve huzurunuzun noksan olduğuna, zorlu bir yolun sizi beklediğine, artık pes etme noktasına gelmeye, derin yaralar almaya işaret eder. Umudunu kaybetmeye yorulur.

Rüyada sevdiğini başkasıyla elele görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla elele görmek, karmaşık durumlara, çevreniz ile ilgili şüpheye düşmeye, iki yüzlü kimselerin ikinci yüzünü görmeye işaret eder.

Rüyada sevdiğini başkasıyla nişanlı görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla nişanlı görmek, zorluklardan sonra gelen güzel günlere, yeni umut kapıları açmaya, mutluluğa işaret eder. Gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da nişanlanmak henüz kesinleşmemiş bağı simgeler. Yaşayacağınız zorluklar bu kesinleşmemiş bağdandır. Rüyanızda gördüğünüz sevdiğiniz kişinin size olan bağı, sizin sevdiğinize kişiye olan bağınız kadar güçlü değil. Aranızda ki ilişki, bağ henüz kesinleşmemiş, ve çözmeniz gereken bir takım sorunlar var demektir. Yine de çabalar iseniz zorlukların üstesinden geleceksiniz.

 

[ad_2]

Source link

(Toplam: 127, Bugün: 1 )