sutem-elektrik-guclu-ekibiyle-ikibinyirmidortun-en-dinamik-markasi-olmaya-hazir

Elektrik ve şalt malzemeler üreticisi Sutem Elektrik, yeni yılda en etken markalardan biri olmayı hedefleyerek motivasyonunu yükseltti. İç satışlar ve ihracat ekiplerinden yönetim ekibine kadar tüm çalışanlar, Türkiye’de ve dünyanın çeşitli vatanlarında Sutem’i internasyonal bir marka olarak konumlandırmak suretiyle çalışmalarına hız veriyor.

Çeşitli küresel zorlukları deneyimleyen endüstrinin zorlandığı ticari koşullar altında olmasına karşın, hedeflerin yüksek oranda tutturulduğu 2023 senesi Sutem için başarıyla tamamlanmıştı.

Şimdi ise sektörde kalite ve hizmetin buluşma noktasında ciddi fark yaratmaya odaklanan marka yeni dönem için stratejilerini belirledi.

sutem-elektrik-yogun-musteri-ziyaretleri-planliyor

Yoğun satın alan ziyaretleri planlayan Sutem, bu sayede ikili ilişkileri geliştirmenin yanı sıra, satın alan taleplerindeki değişimleri de çözümleme etmeyi hedefliyor.

Yapılacak emekler neticesinde ortaya çıkan sektörel gelişmelere uygun olarak alınan pozisyon, yeni yatırım ve üretim kararları üstünde de etkili olacak.

İstanbul Dudullu’daki fabrikasında, kablo pabuçları, klemensler, ek muflar, izolatörler ve baralar üreten Sutem, son yıllarda yürüttüğü faaliyetlerini Balkanlar ve Ortadoğu başta olmak suretiyle ihracata odaklamıştı.

sutem-elektrik-motivasyonunu-yukseltti

İç pazarda yakaladığı başarıyı, Türkiye sınırları dışına çıkarmakta emin olan markayı hareketli bir orta vadeli plan bekliyor.

Adım adım planlanan pazarlama faaliyetleri kapsamında aksiyon alan marka, başarıda kurumsal sürecin önemine dair farkındalığıyla, finans departmanından yönetime, imalat çalışanlarından beyaz yaka temsilcilerine kadar tüm personelin motivasyonunu, Sutem’i yükseltecek bir marka sinerjisine dönüştürmeyi başardı.

(Toplam: 1, Bugün: 1 )