untel-kablo-ailesi-iftar-yemeginde-bir-araya-geldi

Ramazan ayının bereketini ve birlik ruhunu yaşamak için Üntel Kablo Ailesi, yönetim kurulunun organize etmiş olduğu iftar yemeğinde buluştu.

Firmanın geleneksel hale getirmiş olduğu bu hususi buluşmada, çalışanlar bir araya gelmiş olarak beraber oruç açmanın mutluluğunu yaşadılar.

Üntel Kablo’nun tüm çalışanlarını kucaklayan bu hususi etkinlik, iş arkadaşları arasındaki dayanışmayı pekiştirmenin yanı sıra, şirket kültürünün mühim bir parçası haline gelmiş durumda. Çalışanlar, iftar sofrasında bir araya gelmiş olarak birbirleriyle söyleşi etme fırsatı bulurken , iş stresinden uzaklaşıp beraber hoşça zaman geçirdiler.

Üntel Kablo Onursal Başkanı Mehmet Meşhur, yapmış olduğu konuşmada;

untel-kablo-onursal-baskani-mehmet-unlu-yaptigi-konusmada-davetlilere-tesekkur-etti

“Ben kendi adıma ve Üntel Ailesi adına sizlere hoş geldiniz diyorum. Ne mutlu ki rabbim bu şekilde bir akşam da sizlerle bir araya gelmeyi nasip etti.

Bundan sonrasında da inşallah sizler, bizlerin yokluğunda ya da varlığında bu şekilde organizasyonları devam ettireceksiniz. Benim dileğim bu yöndedir.

untel-kablo-ailesinin-iftar-yemeginde-davetliler-bir-araya-geldi

Bizlerle yola devam eden arkadaşlarımıza sonsuz başarılar, mutlu emekler ve sıhhatli nice nice bu şekilde zamanlar temenni ediyorum. Sizlerle birlikte olduğum için son aşama mutluyum. Hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

untel-kablonun-iftar-yemegi-etkinligi-calisanlar-arasinda-samimiyeti-ve-ekip-ruhunu-pekistirdi

Üntel Kablo‘nun iftar yemeği etkinliği, firmanın çalışanlar arasındaki samimiyetini ve birlik ruhunu pekiştirerek, çalışanların motivasyonunu artırıyor ve iş ortamında pozitif bir atmosfer oluşturuyor.