Vizyon sahibi bir diş fırçanız olsun ister misiniz?

Bilhassa son dönemde günlük hayatta yaptığımız kolay seçimlerin bile büyük neticeleri olduğu gerçeği geniş seviyede kabul görmeye başladı. Hepimiz de gündelik alışkanlıklarımızı bu düşünceye uygun olarak değiştirmeye başladık. Alanında uzman diş hekimleri tarafınca geliştirilen, İsveç menşeli Humble Brush diş fırçaları, hem görünüşü, hem hammaddesi, hem de taşımış olduğu misyon sebebiyle ötekilerden oldukça farklılaşıyor. Gündelik, bayağı bir alışkanlığa büyük bir mesuliyet yüklüyor.

Humble Brush diş fırçasının en mühim özelliği bayağı plastik diş fırçalarından değişik olarak bambu bitkisinden üretiliyor olması. Bu sebeple yüzde yüz organik ve çevre dostu bir ürün. Doğada tamamen çözünebilme özelliği olan fırçanın kılları ise BPA (Bisfenol A) içermiyor. Üstelik satılan her bir Humble Brush ürünü yardımıyla, gereksinim duyan bir çocuğa diş fırçası bağışlanıyor ya da ağız bakım sağlığı hizmeti sunuluyor. Özetle, The Humble Co. ürünlerini satın alarak dünyanın kırsal ve ücra yerlerinde yaşayan, ağız sağlığı problemi olan ya da asla diş fırçası sahibi olmamış bir çocuğa yardım eli uzatarak, gülümsemesine sebep oluyorsunuz.

Humble Brush diş fırçaları ile hem dünyamız, hem de gülüşünüz renklensin

Ekolojik diş fırçası akımının öncülerinden olan The Humble Co., doğaya ve hayvanlara saygılı, insana ve sağlığa karşı mesuliyet sahibi ağız bakım ürünleri sunmaya kendini adamış bir marka. Sürdürülebilir malzemeleri seçerek üstüne düşeni yaptığına inanan marka, gerisini, doğru ürünleri seçme şansı ile bizlere bırakıyor. O süre rengarenk, organik ve mütevazı tasarımları ile Humble Brush diş fırçaları hem banyolarımızı renklendirsin hem de dünyamızı.

(Toplam: 15, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer

Sliding Sidebar