Soğuk havaların hissedilmesi ve sonbaharın gelişiyle birlikte, bayanların mevsime uygun giyinme ve kombin yaratma telaşı da başlıyor. Zühre, tutucu stili yeğleyen hanımefendileri yeni sezonda da kombin derdine son verecek modellere imza atıyor. Zühre, sadelikten taviz vermeyenler için tunik ve ikili takımlar sunarken, kombin tamamlayıcı eşarp, çanta koleksiyonuyla bayanların kurtarıcısı oluyor.

İkili takımlar gene moda

Bu sürem da mevsimlikler, yerini ikili takımlara ve tuniklere bırakıyor. Zühre’nin güz koleksiyonunda; ikili ekip ve tuniklerin yanı sıra pardösü yeğleyen hanımefendiler için de trençkot seçenekleri içeriyor. Koleksiyonun ağırlıklı renkleri olarak öne çıkan toprak ve bej tonlar, pul ve taş detaylarıyla parıltılı formlara dönüşüyor.

Çantalar yenileniyor

Zühre, her stile hitap eden çanta modelleriyle, bu sürem çantalarınızı baştan aşağı yenilemeye hazır. Koleksiyonda altının ihtişamından yola çıkarak doreye, gümüşün ışıltısından esin alarak lameye, asilliğin temsili olan siyaha ve canlı hissettiren pastel renklere yer veriliyor. Günlük kullanım için düşünülmüş büyük ebatlı omuz çantalar, tote ve kova çanta modelleri en oldukça tercih edilen modeller olarak öne çıkıyor. Klasik şıklığından vazgeçemeyenler içinse ufak ebatlı sedefli çanta modellerini tercih ederek, sonbahara iddialı bir giriş meydana getirecek.

Her zevke uygun, örneksiz eşarp modelleri Zühre’de

Hanımefendilerin rengarenk seçenekler ile kombinlerinde şıklığı yakaladıkları eşarplar da sıcacık dokusuyla tutucu giyimin olmazsa olmaz parçalarından biri. Kaliteli ve örneksiz çizgilerini tasarımlarına yansıtan Zühre’nin eşarp seçeneklerinin tamamı yumuşacık dokusuyla ön plana çıkıyor