[ad_1]

Çocukken mutfağa girdiğinizde, annenizin doktora tezini bitirmek üzere olan bir öğrencinin heyecanıyla ışıl ışıl kaplı bir deftere bir şeyler not aldığını görmüşsünüzdür. O defterin gizemini, neden bu kadar değerli olduğunu anlamaya çalıştınız ama o tezgaha serilmiş yufkanın kenarını koparmak o an için daha bi’ cazip gelmiş olabilirdi. Biliyoruz, okumayı ilk söktüğünüzde merak ettiğiniz o defteri heyecanla açıp “Revani Tarifi” metnini okuduğunuzda bir hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz ama o defterden çıkan tam kıvamında tariflerle büyüdünüz, yemeğe karşı olan aşkınızı anne hamaratlığıyla pekiştirdiniz.

İçinden yemek kokusu gelen, aralara sıkıştırılmış gazete tarif kupürleriyle zamanda yolculuğa çıkaran tarif defterlerini Twitter kullanıcılarının gözünden; en nostaljiğinden tespitlerle inceleyelim, sonra da annelerimize kocaman sarılalım.

Buyursunlar;

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Anneannelerimizi de unutmadık bonusu:

yemek-tarifi-defteri-11
Bu da bizden bonusu: Biliyoruz, anne tarif defterinin yeri ayrıdır ama mobil uygulamamızdaki “tarif defteri” güzelliğiyle sevdiğiniz tarifleri kolayca kaydedebilir, istediğinizde şıp diye açıp en misinden yemekler yapabilirsiniz.

Hala indirmediyseniz Apple telefonunuz için şuraya, Android telefonunuz için ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Tüm annelere sevgi dolu selamlarımızla!

Sonrası Annelerin Yemek Tarifi Defteri Sevgisini Anlatan 12 Tam Kıvamında Tweet Yemek.com ilk ortaya çıktı.[ad_2]

(Toplam: 359, Bugün: 1 )