Arada mı kaldın? Ücretsiz ve üye olmadan sorularını, arada kaldığın konuları soru sorma platformumuzda paylaş, kullanıcılarımız hemen bilgilerini seninle paylaşsın! Bunun yanı sıra Arada Kaldım’da statü puanı sistemi ile hediyeler kazanabilir, her konuda paylaşımların bulunduğu Arada Kaldım Blog’da bilgilerine bilgi ekleyebilirsin.

Ekonomiden eğitime, sağlıktan kozmetiğe, modadan teknolojiye kadar blog yazılarımızın yanı sıra sayısız soru kategorisi ile genel kültürünüze artı yüklerken, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırıyorsunuz. Siz he Arada Kaldım’a ister anonim olarak soru sorabilir, cevap alabilir, başkalarının sorularına cevaplar verebilirsiniz. İsterseniz de kayıt olarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlar dışında yine popüler soruların anket hallerine oy vererek arada kalanlara yardımcı olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek, güncel ve arada kalınan şeylere yorum yapabilirsiniz.

Statü puanı, sizlerin site içerisinde aktif olduğunuz zaman, yazdığınız yorumlar, açtığınız konular ve yorumlarınızın beğenilmesine göre hesaplanan özel olarak oluşturulan bir sistemdir.

Statü Puanı Ne İşe Yarar?

Statü Puanlarınız biriktiği takdirde, site içerisinde toplam üye arasından en çok statü puanına ulaşan kişi ve kişilere aylık reklam gelirlerinden pay, hediye olarak veriliyor.

(Aylık reklam gelirlerine göre verilecek hediyeler değişmektedir)

Amacımız Ne?

Arada Kaldım’ın amacı, belirli sayıda internet kullanıcılarını bünyesinde barındırıp, her konuda bilgi sahibi olacak bir kitle oluşturup, internet dünyasına yardımcı bir kanal oluşturmaktır. Bünyesinde bulunan kişiler ile birlikte bilgi ve maddi birikim sağlayıp bunları kendi aramızda paylaşmaktır.

Bizim ekipte yer almanız için üye olmanız yeterli.

 Source link

(Toplam: 36, Bugün: 1 )