Etkinlikte duyurulan yeni çıkan ürünler içinde dünyanın en kompakt 13,3 inç, 14 inç ve 15,6 inç dizüstü bilgisayarları olan ZENBook 13 (UX333), ZenBook 14 (UX433), dünyanın en kompakt döndürülebilir ekranlı dizüstü bilgisayarı ZenBook Flip 13 (UX362) yer ediniyor.

ZenBook Pro 15  (UX 580) modeli çığır açan Asus ScreenPad’in yeni özellikleri ve fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Etkinlikte ek olarak 20 saatlik inanılmaz pil ömrüyle ZenBook S (UX391FA) ve yeni baz sistem tasarımlı All-in-One PC Zen AiO 27 (Z272) tanıtıldı.

ZenBook 13/14

ZenBook 13 ve 14 göze çarpan çerçevesiz ASUS NanoEdge ekranları tüketiciyle bir araya getiriyor. Dört tarafta da ultra ince kenarların kullanılması, %95’e varan rakipsiz bir ekran/beden oranı ve neredeyse kenarsız bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Klavyeyi daha konforlu bir yazım deneyimi için eğen ErgoLift adlı benzersiz menteşe mekanizmalarına haiz ultra kompakt tasarım, her bir modelin kendi sınıfının en ufak kaplama alanını kullanmasını sağlıyor.

ZenBook Flip 13

ZenBook Flip 13 dünyanın en kompakt modeli olarak öne çıkıyor. Oldukça amaçlı, kuvvetli ve son aşama portatif olmak için tasarlanan ZenBook 13  beden tasarımını fazlaca daha kompakt hale getiren dört yanı çerçevesiz NanoEdge ekranlarla %90 ekran/beden oranı sunuyor.

ScreenPad evrim geçirdi

ZenBook Pro 15’e hususi devrim niteliğindeki akıllı dokunmatik çerçeve ScreenPad için bir takım yeni ve güncellenmiş uygulama yayımlandı. Adobe Sign, Handwriting ve SpeechTyper benzer biçimde yeni uygulamalar, ScreenPad için yeni özellikler ve fonksiyonlar getiriyor.

ZenBook S (UX391FA)

Windows 10 ile çalışan 13,3 inç üst derslik ultra portatif dizüstü bilgisayar ZenBook S (UX391FA), güç tasarrufuna yönelik geliştirilen bileşenleri yardımıyla şimdi 20 saate varan pil ömrüne ulaşırken, 8. Nesil Intel Core işlemcilerle de daha iyi performans sunuyor.

Zen AiO 27

İçerik üreticiler ve grafik tasarım uzmanları için tasarlanan Zen AiO 27, tüm sistem bileşenlerini ekranın arkasında değil, ana ünitede toplayan yepyeni tasarımıyla soğutmayı kuvvetlendirirken, ondan sonra yapılacak yükseltmeleri kolaylaştırıyor ve daha ince bir ekran sunuyor.

(Toplam: 21, Bugün: 1 )