[ad_1]

Payitaht Abdülhamid son bölümü ile sevenlerini ekran başına kilitledi. Son bölümde; canını devletine vakfeden bahadır, Fehmi Paşanın yadigarı Camgöz için gözyaşları sel olur. Halil Halild intikam yemini ederken, Abdülhamid için yapılan planlar damga vurur. Son bölümün bitmesi ile gözler Payitaht 72. yeni bölüm fragmanına çevrilir.

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanında gerilim artarak devam ediyor. Abdülhamid Han’ın yapacağı ve köşke bomba gibi düşecek emri karşısında kapılar açılıyor. Es Film imzalı dizide Şivenaz’ın oynadığı büyük oyun ve köşkün ortasına bırakacağı bomba gelişme bu akşam Payitaht Abdülhamid yeni bölümde TRT1 ekranlarında…

Abdülhamid planını ilmek ilmek işlemeye başladı. Büyük bir badire atlatan Halil Halid ise görevinin başında… Edward’ın kimsenin tahayyül edemeyeceği planı ne?  İdam edilmek üzere olan Halil Halid’in, son anda Abdülhamid Han’ın emriyle infazı durdurulur. Halid’in kurtuluş sonrası yapmak istediği ilk iş musallat olan belayı def etmek ve Samuel’i öldürmek. Vambery’nin en büyük zaafı, düşmanlarının ise en mühim silahı olan kızını öldürmesi damga vurur. Düşman müttefikler arasında çatlaklar oluşmaya başlarken, Halil Halid ise mücadelesine devam eder. 

Tevfik Paşa’dan emin olmak ve Fuat’ın hainliğini onaylamak için Abdülhamid, zekice bir plan yapar. Abdülhamid’in tuzağına düşen Fuat için çember daralmıştır. Halil Halid efsanesi sona ermek üzeredir artık. Halil Halid yolun sonuna geldiğinin farkında, kaderine teslim olmuştur… Ve ne yazık ki bir kurtuluş yolu gözükmemektedir. Abdülkadir ve Naime’nin modaevine ortak olduğunu öğrenen Bidar’la  Şivenaz arasında ipler iyice gerilir. Abdülhamid yaptığı planla Fuat’ı nihayet suç üstü yakaladığında neler olacak?

Payitaht Abdülhamid Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Yeni yüzyıla girerken hakim olmak için savaşanlar, mahkum olmamak için direnenler arasında yaşanan büyük savaşta hain ortaya çıkıyor. Halil Halid’in idam edildiği haberi yayılırken, bütün Payitaht’ın yakılması ve bunun Halid adına yapıldığının yayılması isteniyor. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde, devletten umudunu kesenler, bu milletin yolunu kesenler için hesap kesilme vakti…

Abdülhamid’in zindana atılışı herkesi hüzne boğarken, Mahmut Paşa’dan gelen haber herkesi hayrete düşürdü. İdam edilmek üzere olan Halil Halid’in akıbeti merak konusu oldu.

Son bölümde; Abdülhamid, hıyanet içinde olduğundan kuşku duyduğu herkesi zindana attırır. Hepsinin cürümlerini söylemelerini sağlayacak zekice bir oyun tertipler. Şivenaz Fuat’ı kurtarmak için her kapıyı çalar. Yine de çaresiz kalır. Artık sona yaklaştıklarının farkında, çırpınıp durur. Mahmut Paşa’nın başına gelen olay sarayı yasa boğar, Seniha perişan haldedir. Halil Halid hapishanede üzerine atılan iftirayı temizleyecek bir yol bulmuşken, Samuel ve adamları Halil Halid’in tüm yollarını tıkar. Halil Halid idam edilmek üzere meydana götürülür… 

Payitaht Abdülhamid’e katılan yeni oyuncular

Yeni Gelin dizisinde canlandırdığı ”Afet” karakterine hayat veren, başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Ece İrtem,dizinin kadrosuna dahil oldu.

Dizinin kadrosuna Güven Kıraç, Gürkan Uygun, Başak Daşman, Erdem Ergüney ve Alay Cihan katıldı.

Ayrıca sürükleyici hikayesi ile izleyenleri ekrana kilitleyecek olan dizide Sedef Avcı, Bidar Sultan’ın güzel, zeki, yetenekli ancak sırları olan hemşiresi Zeynep’i canlandıracak. 

KamuAjans.com – özel haber
[ad_2]