[ad_1]

Pvp serverler oyun seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken, birden fazla faktör bulunmaktadır. İlk önce yeni bir oyun seçimimi, yoksa eski bir oyuna mı? Başlamak gerektiğine iyi karar verilmelidir.

Metin2 Pvp Serverler kapsamında en önem verilmesi gereken etken, devamlılık esasıdır. Serverdeki oyuncu sayısına bakıldığında, serverin devamlılığı konusunda fikir edinmek mümkündür. Ancak online oyuncu 500’ün altına düşen pvp serverler, artık kısa sürede tükenmeye yüz tutmuş serverler arasındadır diyebiliriz.

Pvp Server oyunları her ne kadar oldukça eğlenceli oyunlar olsa da, oyun seçerken dikkat edilmediği zaman, bu eğlencenin yarım kalması muhtemeldir. Devamlılık sağlayamayacağını anlayan pvp serverler kepenk kapatmayı normal karşılasa da, oyuncular açısından bu durum böyle değildir. Çünkü verilen emek ve eğlencenin yarım kalması, hiçbir oyun severin istemeyeceği şeydir.

Pvp Serverler için Oyun Seçerken, Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Karakter levelinizin diğer oyuncularla yakın ya da aynı olmasına, mutlaka önem verin.
  • Silahlar skilerle birlikte iş yaptığında, düşmanı dağıtacak öneme sahiptir. Bu nedenle sizin için en uygun ve iş yapacak silahı mutlaka alın.
  • İtemlerin özenle seçilmesi, tüm karakter tipleri için ayrı ayrı dizilimlerin olması önemlidir.
  • Oyunu mutlaka, en sevdiğiniz karakterle oynamaya özen gösterin. Çünkü sevdiğiniz karakterle oynamanız, oyuna bağlılığınızı artıracak ve buda başarı oranınızı artıran bir etken olacaktır.
  • Oyun çerçevesinde iyi arkadaşlıklar edinerek, güven tablosu oluşturmaya özen gösterin. Savaş ve turnuvalara katılıp, ödüller kazanmaya bakın.

[ad_2]

(Toplam: 13, Bugün: 1 )