[ad_1]

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları
Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları yazımızla sizlerleyiz. Kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşınıza ne kadar özel olduklarını ve yıl boyunca onları düşündüğünüzü söylemek ister misiniz? Bunun için Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları yazımızda en romantik mesajları sizler için derledik.

Yeni Yıl’da aşkınızın kalbini bu romantik mesajlar ile çalın.

Yılbaşı Gecesi sevenler içindir. Sevinç ve beraberlik vaadi ile dolu bir yılı dört gözle beklemenin tam zamanı. İlişkinizde nerede olduğunuzu hissetmenin ve bir sonraki seviyeye ilerlemenin yollarını bulma zamanı. Duygularınızı, Yılbaşı Gecesi’nde veya öncesinde eşinizle ve sevgilinizle Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları yazımızdan seçeceğiniz mesajlar ile paylaşın ve bağlarınızı daha da güçlendirin.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları, eşinizin ve sevgilinizin varlığını takdir ettiğinizi ve desteklediğinizi bilmesini sağlayacak mükemmel mesaj arayışınıza ilham vermek için mükemmel mesajlar barındırıyor.

İşte Yeni Yıl’da sevgilinizle ve eşinizle paylaşabileceğiniz en güzel Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2019.

Yeni Yıl Mesajları yazımızda da sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel mesajları sizler için derledik.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sen yanımda, böyle güzel bir hayat yaşadığıma inanamıyorum. Büyümek, sevmek ve ısrar etmek için bir yıl daha coşkuyla bekliyoruz. Yeni Yılın kutlu olsun!

Seninleyken gelen sadece yeni bir yıl değil. Sen beni tamamlayan diğer yarımsın ve Yeni Yıl gününü seninle kutlamaktan çok mutluyum.

Yeni Yıl kararımı yazıyorum ve seni sevmek listemin başında. Mutlu Yıllar canım.

Yaptığın her şeyi ve olduğun her hali seviyorum. Bu Yeni Yılda ve umarım hayatımızın sonuna kadar seninle birlikte olmaktan çok mutluyum. Mutlu yıllar.

Sen benim diğer yarımsın. Ben sensiz tam olmazdım. Bu da, bu Yeni Yılı iki kat özel kılıyor çünkü biz birlikteyiz. Yeni Yılın Kutlu Olsun ve mutlu günler, sevgilim.

Biz harika bir takımız. Ayrıca, harika bir parti çifti. Bu gece dünyaya iyi bir parti gösterelim. Mutlu Yıllar!

Sonsuza dek sevgi, saygı ve özveriyle birlikte – işte biz buyuz. Yılbaşı günü bu yemini hatırlamak için harika bir zaman. Yeni Yılın kutlu olsun!

Yaptığım tüm Yeni Yıl kararlarından, tek gerçekleştirebildiğim, seni sevmekti. Bu gece, yeni bir başlangıcı kutlarken bu vaadi yenileyeceğim.

Ne kadar benzer olduğumuzu görmek korkutucu. Birbirimizi bulduğumuz için şanslıyız. Bu, kesinlikle bu gece ve bundan sonraki her yeni yılda kutlanacak bir şey. Mutlu Yıllar aşkım!

Sen Yeni Yılı kutlamaya duyduğum ihtiyacın tek sebebisin.

Hayat boyu eşler… Söz verdiğimiz şey buydu ve burada her geçen yıl daha da güçlenerek ve güçlenerek birlikte bir başka Yeni Yıl’ı kutluyoruz.  Yeni Yılımız Kutlu Olsun!

Bu, hayatımızdaki kötülükleri seçtiğimiz ve başımızdan savdığımız bir zaman… Kesinlikle söyleyebilirim ki, hayatımda her şeyden vazgeçebilirim ama senden asla vazgeçemem. Seni seviyorum. Mutlu yıllar…

Sevgiliye Yeni Yıl Sözleri

Seni çok sevmemin sebebi, dünyanın en iyi karısı olduğun ve bana bir kral gibi davranmış olduğun için değil, bunun karşılığında benden hiçbir şey istememendir. Bütün dünyayı sana vermek istesem de, sen sadece aşkımı istedin. Bu da sana verebileceğim tek şey. Seni seviyorum. Yeni Yılımız mutlu olsun!

Bazı insanlar daha iyisini yapıp yapamayacağını merak ederek hayatlarını yaşar. Ben böyle değilim çünkü seninle en iyi hayatı yaşadığımdan eminim. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

Senin hakkındaki her şeyi seviyorum. Bana göre sen mükemmelsin. Bayan Mükemmel için mutlu yıllar.

Mesafeler senin için olan sevgimi değiştiremez. Yeni Yılın Kutlu Olsun aşkım.

Seninle buluşmak kaderdi. Bundan sonra her Yılbaşı gününü kutlayacak olmamız için dua ediyorum.

Sevgi ve taze fırsatlarla dolu yeni bir yılı dört gözle beklediğimiz şu günlerde geçmişin sıkıntılarını geride bırakalım. Mutlu Yıllar, aşkım.

Hadi bu günü kutlayalım. Yeni Yıl Günü, bugün ve hayatımızın geri kalanını dört gözle bekleyeceğimiz önümüzde çok şey olan bir hatırlatmadır. Mutlu Yıllar.

Karanlıkta olan ruhuma aydınlık getirdin ve beraber olduğumuz için sonsuza dek minnettarım. Harika kadınıma mutlu yıllar!

Sen benim cennetimsin. Yeni Yılın Kutlu Olsun ve olduğun her şey için teşekkür ederim.

İki ruhun birbiri için yaratıldığına asla inanmazdım. Milyarlarca ve milyarlarca insanla dolu bir dünyada, hayatınızın geri kalanında birlikte olmak istediğiniz kişinin kim olduğunu nasıl bileceksiniz? Sonra sen benim hayatıma girdin ve aniden her şey değişti. Uzun zamandır aradığım kişi gibiydi. Bu Yeni Yılda senin yanında olacağım için çok mutluyum aşkım.

Her Yeni Yıl, beni tüm kalbiyle gerçekten sevecek birisini dilerdim. Bu sene yanımda sen olacağın için bu dileği dilemeyeceğim ilk yıl olacak. Mutlu Yıllar aşkım.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2019

Biliyorum, sevmesi en kolay insan ben değilim ama en kötü anımda bile her zaman yanımdaydın. Gitmeme asla izin vermediğin için teşekkür ederim. Bu Yeni Yılda bizi daha iyi anlayacağıma söz veriyorum.

Bu geceyi, geçen sene yaşadığımız harika dersler için kutlayalım. Yeni Yılını tebrik ederim.

Bu yeni yılda, hayatınızın geri kalanında asla yalnız hissetmeyeceğinize ve her zaman bana sahip olacağınıza söz veriyorum. Mutlu Yıllar…

Kollarında olduğum zaman tüm endişelerimi unutuyorum.. Bu yıl sen ve benle dolu hatıralar ve güzel anılarla dolu olur umarım. Yeni Yıl’ın kutlu olsun.

Eğer üç dileğim olsaydı, her zaman yanında olmayı, her zaman seni sevmeyi ve her zaman kalbinin sahibi olmayı diliyorum. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Her gece düşüncelerim seni düşünüyorum, Her saniye kalbim senin için atıyor. Seninle her an çok yeni görünüyor. Mutlu Yıllar aşkım!

Seni koşulsuz seviyorum. Sana olan sevgim, hayatımın geri kalanında gerçek ve taze kalacaktır. Tek dileğim, bu Yeni Yıl’da da birlikte olmak.

Ne zaman senin gözlerine baksam, gelecekte tüm hayatımı görüyorum; hayalim sonsuza dek seninle birlikte olmak! Sevgili kız arkadaşıma / erkek arkadaşıma Mutlu Yıllar.

Bu Yeni Yılda tek bir karar vereceğim ve bunu yaşam boyu tutmak istiyorum – Seni her gün daha fazla sevmeye söz veriyorum.

Bu Yeni Yıl, saçlarındaki rüzgâr, gözlerindeki ışıltı, dudaklarındaki gülüş, kalbindeki aşk olmayı diliyorum – sadece seni ruhumda tutmak istiyorum.

Aşkımla birlikte yepyeni bir yıla başlamak için sabırsızlanıyorum, soğuk kış rüzgârları esiyorken bile kalbim sıcaklıkla dolu. Yeni Yılın kutlu olsun!

İşte sana Yeni Yıl hediyem: kalbim senin için ölümsüz sevgi ile kaplı. Umarım gelecek yıllar boyunca değerini bilirsin.

Sevgiliye Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

Bazen rüyamda olduğumu ve yanımda olduğumu fark etmeyi çok zor bulduğumu düşünüyorum. Ama bu bir gerçek ve bununla sana çok özel bir söz vermek istiyorum. Aşkım, bu Yeni Yıl, senin tarafından seçilmiş olmayı, senin güzel bir gelecek hayalini kurmanı sağlayan kişi olmayı ve kalbine her zaman rahatlık getirmeyi siliyorum.

Bir mum eriyebilir ve ateşi söner, ama sana olan sevgim ve tutkum asla sönmez – Yeni Yıl ve her yeni yıl.

Yeni Yıl, birçok insanın hayatında yeni bir başlangıcı işaretler. Ama ben, aşkımızın olduğu gibi kalmasını istiyorum – çünkü senle olan her an benim için çok güzel.

Bu acı ve ıstırap dünyasında, senin gibi biriyle buluşabileceğimi asla düşünmezdim. Bana neşe ve mutluluk dolu bir hayatı nasıl yaşayacağımı fark ettirdin. Bu Yeni Yıl, aldığım en büyük hediye yine sensin. Teşekkür ederim aşkım.

Kalbimin anahtarı sizde olduğundan Yeni Yılım yine çok özel olacak ve her zaman ona iyi bakacağını biliyorum.

Yeni Yıl gününde olanların tüm yıl boyunca meydana geldiğini söylüyorlar. Bu yüzden Yeni Yıla kucağında başlamak ve onu bir öpücükle mühürlemek istiyorum.

Senin olduğum günden beri, her Yeni Yılı mutluluk ve şükran ile karşıladım. İşte bir Yeni Yıl daha

Bana senin gibi bir nimet bahşettiği için Allah’a ne kadar şükretsem azdır. Sen gerçekten benim dünyamdaki ışıksın. Yeni Yılın Kutlu Olsun sevgilim.

Paha biçilmez hazineler nadirdir ve hepsinden daha iyisine sahip olan benim.  Yeni Yılın Kutlu Olsun aşkım!

Bu Yeni Yıl’da yüzünüze bir gülümseme koyacağıma, sizi destekleyeceğime, elinizi tutacağıma ve tüm iyi ve kötü zamanlarda kendinizi daha güçlü hissetmenize yardım edeceğime söz veriyorum.

İşte bunlar kız arkadaşınıza veya erkek arkadaşınıza olan sevginizi ifade edebileceğiniz en romantik Yılbaşı mesajları. Onlara duyduğunuz sevgiyi hissetmelerini sağlayın. Kalbiniz özel kişiniz için sevgi ve ilgiyle dolu olarak Yeni Yıla adım atın!

Umarız Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları yazımızı beğenmişsinizdir.

Eklemek istediğiniz Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları ve en beğendiğiniz Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları hangileri? Lütfen yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest ve  Youtube hesaplarımızdan takip ederek bize destek olunuz.

Yazımızı Değerlendirebilirsiniz

[Toplam: 3 Ortalama: 5]

[ad_2]