Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, dünyanın her yanında değişimi tetikleyen bugünün liderlerinden esin alan ikonik Amerikan stilinin kutlaması niteliğindeki TOMMYNOW ICONS giyim gösterisi etkinliğini duyurdu. Arka planını Şanghay siluetinin süslediği deneyimsel giyim gösterisi etkinliği, Tommy Hilfiger’ın en yüksek gelişme potansiyeline haiz Asya Pasifik pazarına verdiği önemi de vurguluyor. Markanın beşinci sürem içi giyim gösterisi etkinliği olan Güz 2018 TOMMYNOW gösterisi, 4 Eylül Salı günü Türkiye saati ile saat 14.30’da Şanghay Limanı Internasyonal Yolcu Gemisi Terminali’nde gerçekleşecek.

“TOMMYNOW, marka ruhumuzla podyumu demokratikleştirme taahhüdümüzü bir araya getirip tam anlamıyla ifade eden platformumuz” diyen Tommy Hilfiger şöyleki devam etti: “Bu sürem, Lewis Hamilton’un yanı sıra muhteşem motivasyonları ve pozitif enerjileriyle başkalarına kendi hayallerinin peşinden gitmeleri için esin veren öteki tanınmış isimlerle ortaklık yapıyoruz. Bu özellikler, bugünün liderlerini ve yarının ikonlarını tanımlıyor. TOMMYNOW evrim geçirip gelişmeye devam ederken markamızı, iş ortaklarımızı ve tüketicilerimizi muhteşem kampanyalarımıza ve koleksiyonlarımıza hakikaten yenilikçi ve ilgi çekici bir halde yaşam veren bir yolculuğa çıkarıyor.”

İlk dört TOMMYNOW defilesinin başarısının arkasından Güz 2018 deneyimsel etkinliği, Tommy Hilfiger’ın imzası haline gelen “Gördüğünü Al” formatını daha da ileriye taşıyacak. Defilede Tommy Hilfiger ile İngiliz yarış pilotu, dört kez FIA Formula One® Dünya Şampiyonu ve TOMMY HILFIGER adam giyim koleksiyonlarının küresel marka elçisi Lewis Hamilton tarafınca tasarlanan ilk TommyXLewis ortak koleksiyonunun prömiyeri yapılacak. TOMMY HILFIGER hanım giyimi küresel marka elçileri model Hailey Baldwin, model ve aktivist Winnie Harlow ve oyuncu Maggie Jiang’ın rol almış olduğu küresel bir kampanya ile tanıtılan TOMMY ICONS kapsül koleksiyonu da defilede ilk kez sunulacak. TOMMYNOW üçüncü kez hanım ve adam HILFIGER COLLECTION görünümlerini beraber podyuma taşıyacak. TOMMY HILFIGER ürün seçkisinin zirvesi olan sofistike ve şık HILFIGER COLLECTION, markanın Amerikan mirasını modern etkisinde bırakır ve fark yaratan moda dokunuşlarıyla harmanlıyor. Podyuma çıkan tüm görünümler, 70’ten fazla ülkedeki TOMMY HILFIGER mağazaları ve tommy.com, seçili toptan satış ortakları ve toplumsal medya dahil anında alışveriş yapılabilen tüm kanalları kapsayan bir ekosistemde satışa sunulacak.

Tommy Hilfiger, dünya genelinde esin veren aktiviteler yaratan sektörler arası işbirliklerini geliştirmek amacıyla dünyanın önde gelen şirketleriyle ortak çalışmalarını sürdürürken bu sürem bilhassa Çin’e odaklanıyor. Bir süre ilkin duyurulduğu suretiyle marka, Alibaba Group ile yapmış olduğu ortaklık kapsamında 4 Eylül’de dünyanın en büyük e-ticaret platform Tmall.com’da Süper Marka Günü düzenleyecek. Süper Marka Gününde TOMMYNOW deneyimsel giyim gösterisi etkinliği Tmall.com’da canlı akış olarak yayınlanacak ve tüketiciler coşku verici aktivitelerden yararlanabilecek. Jiangsu, Zhejiang ve Şanghay bölgelerinden verilen siparişler 24 saat içinde teslim edilecek. TOMMYNOW Şanghay etkinliğinde kurulacak Tmall pop-up mağazada yer edinen artırılmış gerçeklik aynaları, konukların Güz 2018 TOMMY HILFIGER koleksiyonundan favori parçalarını bir 3D avatar kullanarak denemelerini ve evlerine teslim edilmek suretiyle stilleri sipariş etmelerini sağlayacak.

#TOMMYNOW etkinliğine markanın toplumsal medya kanallarından ve online olarak tommy.com’dan erişilebilecek.

Markanın dostları ve takip edenleri #TommyHilfiger etiketi ile @TommyHilfiger hesabını kullanarak toplumsal medya paylaşımlarına katılmaya çağrı ediliyor.