Android ve iOS kullanıcıları, yeni bir telefon satın almadan ilkin Galaxy AI deneyimini yaşayabilecek.

Samsung, bu hafta yapmış olduğu duyuru ile, Samsug Galaxy S24 serisi ile gelen yeni Galaxy AI özelliklerinin, telefona haiz olmadan denenebileceğini deklare etti. Galaxy AI, Galaxy S24 serisi cihazlar ile beraber gelen ve yakında S23 serisinde de güncellenecek olan Samsung One UI 6.1 güncellemesinin bir parçası.

Try Galaxy – Galaxy’yi dene uygulaması kullananların Canlı Tercüme, Söyleşi Yardımı, Not Yardımı, Fotoğraf Yardımı ve Google’ın “Circle to Search” özelliklerini, telefonlarını değiştirmeden deneyebilmelerini sağlıyor.

Try Galaxy, evvel iOS kullanıcılarını Android tarafına çekmek için bir yöntemdi. Sadece uygulama Galaxy AI özellikleri ile güncellendi ve tüm Galaxy kullanıcılarının da kullanımına sunuldu. “Suni Zekâ çağı başladı” diyen Samsung, bu sloganı dolduracak şekilde Galaxy S24 serisi cihazlarını canlı tercüme, taslak ve not tutma, mesajları özetleme ve fotoğraf işleme benzer biçimde işleri yapabilecek YZ özellikleriyle donattı.

Try Galaxy de, S24 serisi arayüzünü Galaxy S24 ile sunuyor. Iyi mi kullanılacağı da anlatılırken, etkileşimli içerik ve demo videoları da özellikleri açıklamaya destek oluyor.

Galaxy AI’ı tecrübe etmek için www.trygalaxy.com adresini ziyaret edin ve yönergeleri izleyin. Sonrasında, uygulamayı indirip, özellikleri kurcalayabilirsiniz. Uygulama Android OS akıllı telefonların yanı sıra, Chrome’un son sürümü ile, iOS 14 ya da daha üst versiyonlarda yer edinen Safari ile çalışıyor.


Cecily Mauran’ın haberini Erinç Eröz Türkçeleştirdi

(Toplam: 1, Bugün: 1 )