FOX TV’de yayınlanan büyük ilgiyle izlenen Savaşçı dizisinde Yıldız rolüyle karşımıza çıkan Zeynep Elçin’in kim olduğu araştırılmaya devam ediyor. İşte güzel oyuncu Zeynep Elçin hakkında bilinmeyenler…

ZEYNEP ELÇİN KİMDİR?

FOX TV’deki Savaşçı dizisinde Yıldız karakterini canlandırıyor. 27 yaşındaki genç oyuncu, başta kararsızlıklar yaşasa da oyunculuk kariyerinde ilerlemek için eğitim alması gerektiğini düşünüyor.

9 yıldır oyunculuk mesleğinde olan Zeynep Elçin verdiği bir röportajda hiç kimsenin kendisini yönlendirmediğini, başlarda çok zorlandığını ve zaman kaybettiğini anlatarak ”Bundan sonraki arzum doğru bir şekilde yönlendirilmek. Oyunculukta en dikkat edilmesi gereken şey ilk başta bu olmalı. Bunu ben tecrübeyle edindim oyuncu olmak isteyenlere tavsiyem kendilerine zaman kaybettirmeyecek kişilerle çalışmaları” diyor.

Çocukluktan beri oyunculuk hayali kurduğunu anlatan Zeynep Elçin, Gaziantep’te büyüdüğü için tiyatro gruplarına katıldığını sonrasında da dizilerde oynamaya başladığını anlatarak ailesinin başlangıçta karşı çıktığını ancak şimdilerde en büyük destekçisi olduklarını söylüyor.

(Toplam: 88, Bugün: 1 )