[ad_1]

Kimi zaman bir kanepenin başında yalnız başına izlenen duygusal filmler kimi zaman başların omuzlara yaslandığı aşk filmleri. Televizyon başında ailecek atılan kahkahalar, arkadaş ortamında zirve yapan korku dolu anlar. Hayattan bazı kesitler ve yaşamlara yeniden yön veren sahneler. Efsaneleşmiş ve klişe haline gelmiş film sözleri.

Akşam vakti telefonda ‘’Canım çok sıkılıyor, film önerir misin?’’ mesajı. Ya da sosyal medya hesabında yapılan bir paylaşımda ‘’Hangi filmi tavsiye edersiniz?’’ yazısı. Film önerileriniz o anda aklınızdaki arşivinizde sıralanmaya başlayacak. Arkadaşınızın o günkü ruhsal yapısına göre karar verip ‘’Bence Kasımda Aşk Başkadır’’ ya da ‘’Korku Seansı’’ filmini izlemelisin diyeceksiniz.

Belki bu akşam canı sıkılan siz olabilirsiniz. Gece uzun, uyumayı düşünmüyorsunuz ve film tavsiyelerine ihtiyacınız var. İnternet sitemizde geçmişten günümüze efsane sınıfında yer alan film önerilerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca sadece kendiniz için değil sizden film önerisi isteyen bir arkadaşınız içinde sitemizdeki filmler hakkındaki içerikleri okuyup iyi bir öneride bulunabilirsiniz.

Güncel filmlerin hangi konuları işlediğini, izleyiciye ne mesajlar verdiğini de platformumuzda takip edebilirsiniz. Binlerce film arasından seçeceğiniz filmlerin içeriklerini okuyarak ‘’bu film tam bana göre’’ deyip, patlamış mısırınızı hazırlayabilirsiniz. Komediden, romantiğe, aşk filminden, korkuya, gerilimden, belgesele birçok kategoride film yorumları sizleri bekliyor. Üstelik sizde kendi yorumunuzu platformumuza ekleyerek film severlere önerilerde bulunabilirsiniz.

[ad_2]