Trendyol Süper Lig’in 32. haftasında Galatasaray‘ın Alanyaspor’u 4-0 yenik etmiş olduğu karşılaşmayı izleyenler içinde Süper Lig’e yükselen Eyüpspor’da Başkan Murat Özkaya da vardı.

Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız, Başkanı Murat Özkaya’nın maçta olmasıyla ilgili olarak toplumsal medya hesabından bir izahat yapmış oldu.

FATİH KULAKSIZ’IN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:

“Başkanımız, teknik heyetimiz ve şampiyon olan takımımız ile beraber Antalya’ya 3 günlüğüne tatile geldik. Başkanımız Murat Özkaya’da aynı şehirde oynanan Alanyaspor- Galatasaray müsabakasını seyretmek için Alanya’ya gitti. Oraya Galatasaray’ı desteklemek için değil, Eyüpspor’un Başkanı olarak bir Süper lig müsabakasını yakından izlemek için gitti.

Başkanımız bununla birlikte Galatasaray taraftarı bulunduğunu da kamuoyundan asla saklamadı, buna ek olarak da Eyüpspor’umuzun Galatasaray Fenerbahçe rekabetinin haricinde kalması icap ettiğini, Süper Lig’e çıkmamız durumunda her insana eşit mesafede duracağımızı, her insana karşı onurlu bir halde en iyi mücadeleyi edeceğimizi her fırsatta dile getiriyoruz. Fakat böylesine açık ve saydam duruş sergilediğimiz bir mevzunun bu kadar saptırılması can sıkmaya başladı.

Beşiktaş’a, Fenerbahçe’ye, Galatasaray’a, Trabzonspor’a ve öteki süper lig kulüplerimize gönül vermiş taraftarlar müsterih olsun, Eyüpspor’umuz göstereceği savaşım ile futbol kamuoyunun saygı duyacağı bir kulüp olacak.”

(Toplam: 1, Bugün: 1 )