[ad_1]

Fransız otomobil üreticisi Peuget’un tasarım ve donanım anlamında bu yıla damga vuran modeli 508, bu yıl yapmış olduğu değişimlerle pozitif yönde tepkiler aldı. 2018 Peugeot 508, üç değişik motor teknolojisiyle satışa sunuluyor. Benzinli kısmında 1.6 litre, dizel kısmında ise 1.5 ve 2.0 litrelik seçenekleri olan aracın hibrit versiyonu da takip ediliyor. Aracın hibrit versiyonu Plug-in kısaca kablo ile şarj edilecek ve günümüz şartlarına kolay uyum sağlayacağa benziyor.

Peugeot 508 Hibrid Özellikleri

Peugeot 508 Hybrid’in teknik detaylarının yanı sıra en oldukca ne vakit tanıtılacağı merak ediliyor. Aracın 2020’de tanıtılacağı söylentileriyle gelen versiyon gelecek yıl resmen tanıtılacak. Yeni motor seçeneği 1.6 litre benzinli ve elektrikli motor desteğiyle gelecek. Ön tekerler enerjisini benzinli motordan alırken, elektrikli motorlar arka tekerlere güç verecek. Bu sayede 4 tekerden çekiş gücü kazanacak olan vasıta toplamda 300 beygir gücünde olacak.

Peugeot 508 Hibrid Özellikleri

Hibrit motora haiz olan araçlar genel anlamda kent içi ulaşımda kullanılıyor. Mercedes ve BMW’nin üst segment araçlarında kullandığı teknoloji 50-60 km saf elektrik menzili sunuyor. Peugeot 508 Hybrid’in de saf elektrik menzilinin 50 km civarında olması olası.

Peugeot 508 Hibrid Özellikleri

(Toplam: 5, Bugün: 1 )

[ad_2]

Source link

(Toplam: 63, Bugün: 1 )