Sorunsuz Hayvan Yetiştiriciliği – Kitap Özetleri Burada

[ad_1]

Kars hayvancılık olarak ülkemizdeki en profesyonel ve en sorunsuz hayvan yetiştiriciliği ve satışı hizmetini sunmaktayız. 40 yıla yakın deneyimimiz sayesinde Türk hayvancılığın en önde gelen ve en çok saygı duyulan firmaları arasında yer alan işletmemiz bu anlamda tüm Türkiye geneline hizmet sunacak kalite ve yeterliliğe sahip durumdadır.  Ülkemizin neresinde olursanız olun her türlü büyükbaş hayvan talepleriniz aynı gün içerisinde cevap bularak en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde nakliye edilmeye hazır hale getirilecektir.

Firmamız için sağlık ve yasla prosedürler her şeyden önce gelmektedir. Çünkü sizlerin sağlığının en küçük şekilde bile riske atmamaktayız. Bu anlamda her türlü kontroller hem periyodik hem de satış öncesinde yapılmakta ve bu kontroller belgelendirilmektedir. Kars hayvan pazarı ve Kar çevresinde yapılan tüm hayvan satışlarımız ülkemizdeki yasal ve sağlık prosedürlerine harfiyen uyularak sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Yüksek Standartlı Büyükbaş Hayvan Yetiştiriciliği

Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği konusunda firmamız yüksek standartta ve dünya ile aynı kalitede hizmet standardını sağlamaktadır. Ve firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm büyükbaş hayvan satış ve yetiştiriciliğinde her türlü ayrıntıya dikkat etmekte ve teknolojiyi kalitemizi arttırmak için kullanmaktayız. Kars hayvan fiyatları olarak sunulan bu teknolojik, tecrübeli ve sağlıklı hayvan yetiştiriciliği ve satışı hizmeti göz önüne bulundurulduğunda ve ülkemizde et fiyatları göz önüne alındığında tüketici dostu olmaktadır.

 

[ad_2]

(Toplam: 21, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer

Sliding Sidebar